Magazin Haberleri » Dedikodu » Asena Atalay yeni sevgilisiyle yakalandı!

Asena Atalay yeni sevgilisiyle yakalandı!

Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay yeni sevgili yaptı. Yeni sevgilisi ile gece kaçamağına çıkan Atalay, basın mensuplarının patlayan flaşları ile yakalandığını anladı. İşte detaylar…


Asena Atalay yeni sevgili yaptı

Ünlü futbolcu Caner erkin ile bir buçuk yıl önce boşanan sunucu Asena Atalay’ın adı birkaç kez aşk dedikodularına karışmıştı. Bir süre önce de ünlü popçu Tan Taşçı ile birlikte anılmıştı. Şimdi, yeni sevgilisi ile gece gezmelerinde boy gösteriyor.

Asena Atalay yeni sevgilisi ile birlikte yakalandı

Asena Atalay, önceki akşam bir erkek arkadaşıyla Asmalımescit’teydi. Birlikte eğlenen çift, araçlarına doğru ilerlerken basın mansuplarının markajına girdi. Birden patlayan flaşlar ile neye uğradıklarını şaşıran çiçeği burnunda çitten Atalay’ın yeni erkek arkadaşı gülerek “Lütfen çekmeyin” dedi. Bu esnada kahkaha atan Asena Atalay, erkek arkadaşına “Yüzünü gizleme, olan oldu artık. Saklanmana gerek yok.” diye karşılık verdi.

Birlikte uzaklaştılar

Ünlü sunucu Asena Atalay ve gizemli yeni sevgilisi araçlarına binip oradan ayrılırken, hala daha gülümsüyor olmaları dikkat çekti.

Asena Atalay kimdir?


 

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Nil Derya

Nil Derya

İlginizi Çekebilir

Tamer Karadağlı’dan Açıklaması Geldi!..

Tamer Karadağlı’dan Didem Ceran Açıklaması Geldi!..

Ünlü Oyuncu Tamer Karadağlı hakkında çıkan’kendisinden 14 yaş küçük Didem Ceran ile birlikte dedikodularına açıklama yaptı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir