Ana SayfaDedikoduArda Turan Skandal Gece Hakkında İlk Defa Konuştu...

İlgili Postlar

Arda Turan Skandal Gece Hakkında İlk Defa Konuştu…

2018′ e damgasını vuran Arda Turan-Berkay Şahin’ da, Özlem Ada Şahin, bir kulüpte Arda Turan’ın kendisini taciz ettiğini öne sürmüştü. Sonrasında ise şarkıcı Berkay ile birbirlerine dalmışlardı. Daha sonra da eline silahını alan alıp hastane basan ünlü futbolcu, izleyen herkesi çok şaşırtmıştı. Tam 3 yıl geçti ve Arda Turan konu hakkında ilk defa konuştu! Ünlü yapımcı Ilıcalı’nın Exxen platformunda bir belgeseli hazırlanan Arda Turan “Ben kimseyi taciz etmedim.” dedi. İşte Detaylar…

Eşinin YouTube Programına Katılan Arda Turan’dan Samimi Açıklamalar

Arda Turan Skandal Gece Hakkında İlk Defa Konuştu…

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın dijital platformu Exxen, Pascal Nouma, Fenerbahçe ve Arda Turan ile ilgili bir belgesel yaptı ve Geçtiğimiz haftalarda belgeselin detaylarını duyurdu. 34 yaşlarındaki ünlü futbolcu Arda Turan, yayımlanan belgeselinde çok çarpıcı açıklamalar gerçekleştirdi. Profesyonel sporcu, 9 Ekim 2018′ de şarkıcı Berkay ve eşi Özlem Ada Şahin ile aralarında yaşananları ilk defa anlattı.

“Dikkat Ettiyseniz Hiç Bu Konu Hakkında Konuşmadım.”

“Doğru kelimeleri seçmek istiyorum…” diye konuşmaya başlayan Arda Turan devam etti…“Dikkat ettiyseniz hiç bu konu hakkında konuşmadım. Bunlar bizim yaşantımızda utanılacak konulardır. Söylediğim iddia edilen, başka kimse tarafından görülmeyen, duyulmayan, cümlenin de tam karşılığı belli olmayan bir hanımefendi tarafından söylenen bir konu, ‘Arda taciz etti’ye geldi. Ben kimseyi taciz etmedim. Kimseyi! Allah şahidimdir. Ancak o işe ‘taciz’ dediler. ‘Kadına şiddet’ dediler.”

“Olayın Olduğu Gece Sabah 05.00’te 8 Aylık Hamile Eşime Mesaj Attılar.”

“Kalkıp ben öyle hastaneye gittim. Ben de bunun üzerine geçmişteki yaşanan olaylara istinaden zaten sevmediğim birine maalesef şiddet uyguladım. Sebebi, Arda ailesini reklam konusu yapmaz. Benim eşime kimse sabah 05.00’te mesaj atamaz…”

Berkay Şahin kimdir?

“Tek Bir Olayda Çok Haklıyım.”

“Şiddet, hastane ve silah olayında yüzde 100 haksızım. Tek bir olayda çok haklıyım. Ben kimseyi taciz etmedim.”

34 yaşlarındaki Futbolcu Arda Turan’ın, Emirgan’da bulunan bir mekanda Berkay’ ın eşi Özlem Şahin’i taciz ettiği ve ardından eşi Berkay’ la kavga ettiği öne sürülmüştü. Ardından futbolcu, ünlü şarkıcının burnunu kırmış, tedavye gittiği hastaneye koşa koşa elinden silahla varıp ateşler saçtığı kameralara yansımıştı.

Arda Turan kimdir?

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler