Ana SayfaYaşamAnneler günü mesajları 2018

İlgili Postlar

Anneler günü mesajları 2018

Bizleri doğuran, büyüten, besleyen, hastalığımızda başımızdan ayrılmayan ve sağlığımızda daima hep daha iyisi için  yanımızda olan annelerimiz için yılın en önemli gününe geldik. Bu sene 13 Mayıs 2018’de kutlanan annelerimiz için bu çok önemli gün nedeniyle Anneler Günü mesajları Google’da en çok aranan konuların en üst sırasında anneler günü ile ilgili mesajlar yer alıyor. Mesaj atabilmek için kısa ve mesajlaşma uygulamalarında gönül rahatlığıyla yazmak için uzun anneler günü kutlama mesajları ve anneler günü kutlama sözleri ile atacağını bir mesajla annelerinizi mutlu edebilirsiniz. Sizler için internet dünyasında parça parça pek çok yer bulabileceğiniz anneler günü mesajları için daha az zaman harcayıp daha fazla seçenek bulmanız amacıyla bir derleme yaptık. Aynı zamanda anneler günü kutlama mesajları ve anneler günü kutlama sözleri ile aldığınız hediyenize duygusal bir mana yükleyebilirsiniz. 2018’de en güzel sözleri MagazinHaberleri.com’da bulabilirsiniz.

Anneler günü nedir, ne zaman kutlanır, annelere ne hediye alınır?

Anneler günü 2018 kutlama mesajları

– Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

– Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun anneler gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.

– Resimli Anneler günü mesajları Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem.

Anneler günü resimli mesajları 2018

– Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

– Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım… Anneler günün kutlu olsun canım annem!

– Biricik annem.. Anneler günün kutlu olsun. Her zaman senin küçük bebeğinim..

– Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Anneler günün kutlu olsun canım anam.

Anneler günü mesajları 2018

Anneler günü kutlama mesajları 2018

– Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

– Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Anneler günün kutlu olsun benim melek annem.

– Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Anneler günü kutlu olsun.

– Anne senin yüreğin taş olsa dayanır mı, kuş olsa, çiçek olsa, gündüz olsa, kırılmaz mı? Acıdan bir sap menekşenin boynu bu kez dağlar doğursun beni anne. Sen de ılık bir yağmur ol durmadan yağ kanayan yerlerime. Anneler günün kutlu olsun canım annem.
– Benim için herşeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine.. Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.

– Anne gökte bir ışık, anne parlak bir yıldız anne yoklukta bir düş, ayda bir yaldız anne tutunulan bir dal, dertlerin garip çizgisi anne gözümdeki yaşların bir virane dizgisi. Anneler günün kutlu olsun canım anam.

– Seni bir gün değil her canım yandığında, başım sıkıştığında seni çağırıyorum. Sesimi duyan tek insan sensin. Anneler günün kutlu olsun ANNECİĞİM.

– Karşılıksız tek sevgi senin bize olan sevginmiş. Şimdi daha iyi anlıyorum anne. Seni çok seviyoruz. Ellerinden öpüyoruz anneciğim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler