Ana SayfaKültür ve SanatMüzikAnıl Yıldırım’dan Yeni Albüm: Son Sigaram

İlgili Postlar

Anıl Yıldırım’dan Yeni Albüm: Son Sigaram

Rap müziğin istikrarlı isimlerinden Anıl Yıldırım yepyeni teklisi Son Sigaram dijital ortamlarda yayınlandı. Anıl Yıldırım’dan Yeni Albüm: Son Sigaram.

Anıl Yıldırım Kimdir?

Anıl Yıldırım Yeni Albümü ile dinleyicisiyle buluştu

Anıl Yıldırım, yeni albümü “Son Sigaram” ile dinleyicileriyle buluştu. Son Sigaram albümü, tüm dijital platformlarda yayınlandı. 2009 yılında rap müziğe başlayan ve 2016’da ilk albümü Temmuz’u paylaşan Anıl Yıldırım 2. albümünü ise 2017 yılında paylaştı.

Özellikle son yıllarda paylaştığı teklilerinden Son Sigaram ve bunun gibi birçok parçayla hatırı sayılır bir kitlenin dinlediği Anıl Yıldırım, uzun bir aradan sonra yeni bir albümle dinleyicilerinin karşısına çıkıyor.

Tüm dijital platformlarda yayınlanan ‘Son Sigaram’ albümünün alt yapılarından iki tanesi Cem Coşkun’a diğer alt yapılar ise kendisine ait. Ayrıca albümdeki parçaların sözleri Anıl Yıldırım tarafından yazılmış olup, mix & mastering ve albüm kapağı işleri de yine Anıl Yıldırım tarafından yapılmıştır.

2017 yılında O Ses Türkiye finalisti Emrah Güllü ile, “Giderim” adlı tekli bir çalışma yapan Yıldırım’a bu albümünde ise yine O Ses Türkiye yarışmacılarından Erdal Toprak “Leş Gibi Yalnızlık” ismini verdikleri parçada eşlik etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler