Ana SayfaDünyaAmerikalı Yıldız Amanda Cerny'nin, Nevşehir'deki Köy Okulundan Şok Görüntüleri!

İlgili Postlar

Amerikalı Yıldız Amanda Cerny’nin, Nevşehir’deki Köy Okulundan Şok Görüntüleri!

Amerikalı yıldız Amanda Cerny, gönüllülerin düzenlediği organizasyon dahilinde geldiği Nevşehir’deki köy okuluna boya badana yaptı. Detaylar Haberimizde..

Amanda Cerny Tekrar İstanbul’da!

Türkiye’ye Gelen Amerikalı Yıldız Amanda Cerny, Nevşehir’de Köy Okuluna Boya Badana Yaptı!

Dünyaca ünlü Amerikalı yıldız Amanda Cerny, Nevşehir’de köy okulunu boyayıp öğrencilerle birlikte hoşça vakit geçirdi. Ünlü Yıldıza köy halkının ilgiside büyük oldu. 27 yaşındaki Amerikalı ünlü yıldız Amanda Cerny, geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye gelmişti. Türkiye turuna başlayan ünlü yıldız Nevşehir’in Ürgüp’e bağlı Sofular Köyüne geldi.Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın organizasyonuyla İstanbul ve Samsun’daki üniversitelerden gelen öğrencilerle beraber Sofular Köyü’ne gelen Amanda Cerny, okulun boya ve badanasını yaptı. Sofular Köyü halkıyla eğlenceli vakit geçiren Amanda Cerny’e ise halkın ilgi büyüktü.  27 yaşındaki Amerika’lı yıldız, kaya odada kalarak, balona da bindi. Ünlü oyuncunun Instagram’da yaklaşık 23 milyon takipçisi bulunuyor.

“Farklı diller konuşsak da, birbirimizden çok farklı değiliz.”

“Kapadokya’da küçük bir köyde bu okulu yenilemeye yardımcı olmak için TOG’daki gönüllülere çok teşekkür ederim.Eğitim almak için güvenli ve konforlu bir yer çocuklarımız için bir zorunluluktur. Bugünün videosu yakında geliyor. Çok sevgi dolu. Sadece şimdi düzenlemeliyim. En iyi zaman geçirdim. Dünyanın dört bir yanından, bambaşka bir kültüre ve evde hissetmeye nasıl gidebildiğim güzel. Farklı diller konuşsak da, birbirimizden çok farklı değiliz. Gülüyoruz. Güleriz. Ağlarız. Severiz. Hepimiz insanız.”

 

Türkiye “The Yenge” İle Tanımıştı!

27 yaşındaki ünlü yıldız köy halkıyla olduğu anları sosyal medya hesabından paylaştı. Amanda Cerny’nin bu hareketi ise büyük allkış topladı. Amanda Cerny, Yozgatlı Cafer Dayı adında bir Twitter kullanıcısına cevap vermesiyle ‘The Yenge’ olarak anılmaya başlamıştı.  En son Amanda Cerny, elinde bir yüzük tuttuğu fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak “Yozgatlı Dayı” Cafer Lalek’e evlilik teklifi etmişti. Amanda Cerny’in bu paylaşımından sonra Türk takipçilerinin sayısında ciddi oranda bir artış yaşandı. Amanda Cerny, son paylaşımında kırmızı bikinilerini giyerek Türk bayrağını evinin balkonuna asarken bir fotoğraf çekilmiş ve bu pozu resmi Twitter hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı. Sosyal medya fenomeni Cerny, bu paylaşımına “Yeni bayrağımı asıyorum.” notunu yazdı. İşte sosyal medya yıldızı Amanda Cerny’in çok konuşulan o meşhur paylaşımı…

amanda-cerny

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler