Magazin Haberleri » Ünlüler » Almula Merter Churm’dan Tatilcilere Türkiye Tavsiyesi

Almula Merter Churm’dan Tatilcilere Türkiye Tavsiyesi

Yaz tatilini değerlendirmek için İngiltere’den Türkiye’ye çocukları ile birlikte gelen Almula Merter Churm’dan Tatilcilere Türkiye Tavsiyesi


İngiltere’den Türkiye’ye gelerek çocuklarıyla birlikte tatil yapmak isteyen Almula Merter Churm, Türkiye’nin sağlık konusunda dünyanın lideri olduğunu söyleyerek yabancı tatilcilere öneride bulundu.

Almula Merter Churm’dan Tatilcilere Türkiye Tavsiyesi

Almula Merter Churn, yaz tatilini geçirmek için geldiği Türkiye ile ilgili olarak turistlere öneride bulundu. Türkiye’nin salgın beldelerinde üst düzey önlem aldıklarını belirten Almula Merter şu açıklamada bulundu:

Türkiye sağlık konusunda dünyada lider konumda. Burada çocuklarımla beraber huzurla tatil yapıyorum

Dünyayı kısa sürede etkisi altına alan virüs salgını sebebi ile en fazla etki altında kalan ülkelerden birisi olan İngiltere’de yaşayan tiyatronun efsane isimlerinden birisi olan Ferdi Merter’in kızı Almula Merter Churn, pandemi sonrasında uygulanana yasakların son bulması sonucu Türkiye’ye giriş yaptı. Çocukları ile birlikte gelen Almula Merter, Türkiye’de tatil yapmaları konusunda İngiltere vatandaşlarına öneride bulundu.

ÜST DÜZEY ÖNLEMLER

Tatil boyunca konakladığı otelin hijyen ve temizlik uygulamalarından son derece memnun kalan Almula Merter Churm, Türkiye’de genel olarak üst düzey önlemler alındığını ifade etti.

GÜVENLİ TATİLİN ADRESİ

Kitapları İngilizce’ye de çevrilen Almula Merter, İngiltere’deki dostlarına ve okurlarına Türkiye’yi önerdiklerini belirterek şu açıklamada bulundu:

Covid-19 salgınına karşı en güvenli ülke Türkiye. Oteller ve plajlarda da üst düzey önlemler alınmış. Ben çocuklarımla beraber huzurla tatil yapıyorum burada. Yurtdışından gelecek turistler de güvenle konaklayabilirler. Tanıdığım herkese güvenli ve keyifli bir tatil deneyimi için Türkiye’yi öneriyorum.


   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Görkem Günay

Avatar

İlginizi Çekebilir

Melisa Şenolsun Paylaşımını Kaldırdı.

Aşkını İlan Eden Melisa Şenolsun, Umut Evirgen İle Olan Paylaşımını Kaldırdı..

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün’ün eski eşi olan meslektaşı Umut Evirgen ile aşk yaşamaya başlayan oyuncu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir