Magazin Haberleri » Kimdir » Alican Barlas Kimdir?
Alican Barlas Kimdir?
Alican Barlas Kimdir?

Alican Barlas Kimdir?

“Ferhat İle Şirin” dizisinin sevilen oyuncusu Alican Barlas kimdir? Alican Barlas kaç yaşında? Alican Barlas dizileri neler? Alican Barlas filmleri neler? Alican Barlas aslen nereli? Alican Barlas hangi burç? Alican Barlas hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda yazdık.


Alican Barlas Kaç Yaşında? Alican Barlas Aslen Nereli? Alican Barlas Hangi Burç?

Alican Barlas, 25 Mart 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olan Alican Barlas, Koç burcudur.

Alican Barlas Kimdir?

Taner Yılmaz’ın oğlu Alican Barlas üniversiteye kadar eğitim hayatını İstanbul’da tamamlamıştır. Liseden mevzun olduktan sonra oyunculuk eğitimi almak için Amerika’ya giden Alican Barlas, Los Angeles’da oyunculuk eğitimleri almıştır. Eğitim aldığı dönemlerde bir süreliğini şansını Amerika’da denemek istediğine karar veren Alican Barlarlas 2018 senesinde dünyaca ünlü sanatçı Denzel Washington’la “The Equalizer 2” filmine oynamıştır.

Yakın bir zamanda Türkiye’ye dönen Alican Barlas 2019 yılında “Fethet ile Şirin” diziyle ekran karşısına geçmiş ve canlandırdığı “Yiğit” karakteriyle izleyicilerin beğenisini kazanmıştır.


Alican Barlas Dizileri

  • 2019 – Ferhat İle Şirin

Alican Barlas Filmleri

  • 2018 –

 

 

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Ayça Yurttaarslan

Avatar

İlginizi Çekebilir

Safir Çevik Kimdir?

Safir Çevik Kimdir?

Bir şeyler dicem sana (Duvar) feat parçalarıyla YouTube’u sallayan müzisyen Safir Çevik Kimdir? Safir Çevik Kaç Yaşında? …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir