Ana SayfaDedikoduAleyna Tilki Süper Minisiyle Olay Oldu

İlgili Postlar

Aleyna Tilki Süper Minisiyle Olay Oldu

Son dönemlerde paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen genç şarkıcı Aleyna Tilki sosyal medyadaki cesur paylaşımlarına devam ediyor. Geçtiğimiz gün arabada bikinili poz veren Aleyna Tilki süper minisiyle olay oldu. İşte detaylar;

Aleyna Tilki’den Arabada Bikini Poz Geldi

2016 yılında ‘Cevapsız Çınlama’ şarkısıyla büyük bir şöhret yakalayan Aleyna Tilki, sosyal medya paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Bir süredir ailesiyle birlikte Alaçatı’da tatil yapan Tilki, arabanın içinde bikinisiyle poz verdi. Karesini sosyal medya hesabından yayınlayan 22 yaşındaki şarkıcının fotoğrafı, hayranları tarafından yoğun ilgi gördü.

“Beni Tanıdıklarında Ekstra Bir Şok Yaşıyorlar”

Müzik kariyerinin dışında sosyal medya paylaşımları ve iddialı açıklamalarıyla da gündemden düşmeyen Aleyna Tilki, Geçtiğimiz aylarda yüzü olduğu firmanın reklam kampanyası için seslendirdiği şarkıyı yaza merhaba partisiyle kutlamıştı. Tilki, “Aşkta şansız mısınız?” sorusuna şu sözlerle yanıt vermişti:

Kimse yok yani. Çünkü sevme becerisi insanların genelini bildiğinden çok daha fazlası. Bir insanı kim olduğu için sevmem. Onun eksik yanlarını görmek isterim, karanlık yanlarını görmek isterim, aydınlık yanlarını görmek isterim. Her şeyi ile paket halinde severim ve onu değiştirmek istemem. İnsanlar beni güzel olduğum için seviyor ya da insanlar beni ünlü olduğum için seviyor, Aleyna Tilki olduğum için seviyor. Küçükken de öyleydi, güzelliğimi seviyordu, beni sevmiyordu ki. Çünkü beni sevebilmesi için benim en karanlık, en eksik olan içimdeki yanları da bilmesi ve buna rağmen beni sevmesi gerekir. Böyle bir sevginin bulunması çok zor çünkü insanların sevgiyi bilme tanımı çok yanlış. ‘Gözlerine bayılıyorum’ diyor mesela. ‘Neyini seviyorsunuz?’ diyorsun, ‘Saçlarını’ diyor. Bu durum bana sahte geliyor. Ben olsam ‘Akıttığı gözyaşlarına hayranım’ derim. Beni tanıdıklarına ekstra bir şok yaşıyorlar. Bana tapma noktasına geliyorlar.

Aleyna Tilki Süper Minisiyle Olay Oldu

Hem paylaşımları hem de iddialı açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen ünlü isim Aleyna Tilki sahne tarzıyla dikkat çekti. Geçtiğimiz günlerde “Sesim iyi olmasaydı Las Vegas’taki en ünlü direk dansçısı olurdum” diyen şarkıcı Alaçatı’daki performansı için ilginç bir seçim yaptı.

Son dönemde cesur tarzıyla sık sık Gülşen’in izinde olduğu yorumlarına maruz kalan Aleyna Tilki beyaz kısacık şortu beyaz külotlu çorabı ve beyaz sütyeniyle öne çıktı.

Aleyna Tilki’nin tarzına pek çok olumsuz yorum geldi. Hayranlarının beğendiği Tilki’ye gelen yorumlardan bazıları şöyleydi:

  • Bebek bezi kullanıyor gibi
  • Bezli bebekler gibi olmuş
  • Çocuk beziyle çıkmış ne var bunda
  • Gülşen 2 olmuş
  • Gözüm kanadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler