Ana SayfaÜnlülerAldatılan Kibariye: En çok kızıma üzülüyorum!

İlgili Postlar

Aldatılan Kibariye: En çok kızıma üzülüyorum!

İhanet ve haciz haberleri ile gündemde olan Kibariye, iddialar hakkında yaptığı açıklamada, en çok kızı Birgül’ü üzüldüğünü ifade etti. Detaylar haberimizde…

Kibariye’nin evliliği çatırdıyor! Evi terk etti!

Kibariye’den boşanma açıklaması

Ünlü şarkıcı Kibariye, kendisinden 20 yaş küçük eşi Ali Küçükbalçık tarafından Lübnanlı bir kadın ile aldatıldığı ve eşinin borçları yüzünden haciz şoku yaşadığı iddiaları ile gündeme geldi. Kibariye, iddiaların ardından ayyuka çıkan boşanma dedikoduları hakkında açıklama yaptı. İşte Kibariye’nin açıklaması:

Kibariye kimdir?

Benim kimseye borcum yok. Beni herkes tanır, kimsenin parasının üzerine yatacak bir kadın değilim. Dönerci dükkanından alacağı olduğunu söyleyen çalışanlar, niye parayı benden istiyor? Ben o dükkana bir tek gün gittim, o da açılışında. Ali’nin kumardan, ticari hayatından borçları olabilir. Oynamıştır, geçti bitti. O benim kocam. Para yine kazanılır. Ama ailede sağlık, huzur ve mutluluk hepsinden önemlidir. Bu yüzden ihanet olayını düşüneceğim. Bilmem ne kadınlar için ben yuvamı yıkmam. Her şeye göğüs gererim.

Lübnanlı dediğiniz kadını tanımıyorum. Ben gözümle görmedim, kocamı yakalamadım. Sizlerden öğreniyorum ihanet haberlerini. Ama bu benim için para puldan daha önemli meseledir. Gelinlik çağında kızım var, 18 yaşına geldi. Kendim için değil, en çok onun için üzülüyorum. Haberleri görünce gözyaşı döktü, günah. Ben onun üzülmesine daha çok üzülüyorum. Gerildim bu haberlerden.

Birkaç gün düşünüp karar vereceğim boşanıp boşanmamaya. Ben yuvamı korumak için bu kadar uğraştım, bu kadar tuttum ama o yabancı kadının fotoğrafını görünce gücüme gitti. Kimin olsa gider. Ben bu evlilikte zor dururum herhalde artık. Belki de duramayabilirim. Yuvamı yıkmak istemiyorum ama bunun kararını bir iki gün içinde vereceğim. Bilmiyorum, düşüneceğim. Boşanma iyi düşünülmesi gereken bir şey. 58 yaşındayım. Bu saatten sonra ben afedersin bunu bırakıp başka koca alacak değilim. Böyle şeyler çok ayıp bizim kitabımızda.

Ben çocuğuma ve işime adamışım kendimi. Köpek gibi de çalışıp her şeyin üstesinden geleceğim. Üzücü tabii ki tüm bu yaşadıklarım. Düşünmem gereken bazı şeyler var. Allah’a çok şükür ekonomik olarak kimseye muhtaç değilim. Her şey yoluna girecektir. Bunu söylemek ayıp ama trilyonlar içinde 10 milyon gitmiş, önemli değil. Allah bana iş versin, o gelir geriye. Para her zaman bulunur. Ama sağlık, huzur ve mutluluk bulunmaz.

Ben kocamı da kötülemek istemiyorum ama maşallah bazı kadınlar kaşar peyniri gibi. O kaşar peynirlerinin önüne geçemezsin. Ben bu konuyla ilgili tartışmayacağım da Ali’yle, olgun davranıyorum. Ben yuvamı kolay bozmam, ha o beni istemezse o zaman hemen giderim. Anladın mı anacım… Biraz toparlayayım kendimi, yine konuşacağız seninle.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler