Kapat

Acun Ilıcalı Jürisine Sahip Çıktı!

Magazin Haberleri
Dedikodu Acun Ilıcalı Jürisine Sahip Çıktı!

Yıldız Tilbe- Gökhan Tartışmasına Acun’dan İlk Yorum: “Yalan, Çarpıtma” Deyip Saydırdı

TV8’de yayınlanan O Ses Türkiye programında jüride yer alan Yıldız Tilbe ile Gökhan Özoğuz arasında ırkçılık tartışması yaşandığı ve çekimlerin iptal edildiği iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü.O Ses Türkiye çekimlerinde Gökhan Özoğuz ile kavga ettiği ve ırkçı söylemlerde bulunduğu öne sürülen Yıldız Tilbe’ye sahip çıkan Acun Ilıcalı, “Söylenenler yalan ve çarpıtmadır” dedi.

Acun Jürilerini Kimseye Yedirmedi!

Yıldız Tilbe’nin jüri koltuğuna oturmasıyla daha çok izleyiciye ulaşan ve daha eğlenceli olduğuna dair olumlu yorumlar alan O Ses Türkiye ekibi ile ilgili daha yarışmanın ilk haftalarında çatırdama olduğuna dair söylentiler magazin gündemine bomba gibi düştü. Söylentilerin baş ismi olan Yıldız Tilbe’ye “ırkçı” yakıştırmasında bulununca Acun Ilıcalı açtı ağzını yumdu gözünü.

“Yabancı Dil Bilmediği İçin…”

“Son günlerde herhalde magazinel yazı malzemesi bulmakta zorlanan bazı arkadaşlar, sevgili Yıldız Tilbe ile ilgili gerçekle hiçbir ilgisi olmayan bir haberi gündeme getirmeye çalışmaktalar. O Ses Türkiye çekimlerinde yaşandığı iddia edilen olayla ilgili söylenenler durduk yerde uydurulan yalan ve çarpıtmadan başka bir şey değildir. Yıldız Tilbe yabancı dil bilmediğini, dolayısıyla yabancı dilde söylenen şarkılarda ifade ve yorum başarısını ölçemediği, bu nedenle de yabancı dilde şarkı söyleyen yarışmacılara dönmediğini söylemiştir. Bu samimi söylemin ‘ırkçılık’la ne alakası olabilir. Bundan sonra ‘sosyopatça’ çarpıtılarak üretilen çirkin senaryoların ise sadece tek bir şeyle alakası olabilir; kötü niyet ve sansasyon yaratma hırsı…Miş’ler ve muş’lar uzerine birine ırkçı damgası vurmaya çalışmak iftiradır, ahlak dışıdır. Keşke değerli sanatçılarımızı iftiralarla acımasızca karalamak yerine, onlara destek olup üretkenliklerini arttırabilsek.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.