Ana SayfaÜnlülerAbonelik Ücretini Artıran Şeyma Subaşı'nın Kazancı Dudak Uçuklattı...

İlgili Postlar

Abonelik Ücretini Artıran Şeyma Subaşı’nın Kazancı Dudak Uçuklattı…

Instagram uygulamasında abonelik sistemine geçerek özel anlarını bu sistem üzerinden takipçileri ile paylaşan fenomen Şeyma Subaşı, aylık abonelik ücretini 66,99 TL’den 134,99 TL ‘ye çıkarmıştı. Tamıtamına 200 bin takipçiye ulaşan Şeyma Subaşı ‘nın sistemdeki kazancı adeta dudak uçuklattı. İşte ünlü fenomenin Nisan ayı kazancı…

Abonelik Ücretini Artıran Şeyma Subaşı’nın Kazancı Dudak Uçuklattı…

Dünya’da birçok Influencer ve ünlülerin “ücretli abonelik” karşılığında Instagram’ da özel içerikler paylaşmaya Türkiye’den ilk katılan isim Şeyma Subaşı oldu. Şeyma Subaşı’nın özel hayatını takip etmenin ücreti aylık 69 TL. Düğünüyle ilgili özel detayları gizli hesabından yayınlayan Subaşı, bekarlığa veda partisinin detaylarından kareler paylaşıyor…

Aylık Kazancı Şoke Etti…

200 bin aboneye ulaşan ünlü fenomen 66,99 TL olan abonelik ücretini 134,99 TL ‘ye çıkardı. Şeyma Subaşı ’nın Nisan ayındaki aylık kazancı sadece bu sistemden 27 milyon TL’ye ulaştı….

Şeyma Subaşı Kimdir

Öte yandan özel anlarını yayınlayan fenomen Meriç Keskin’i engelleyerek gündem olmuştu.

“Şeyma Paramı Geri Ver”

Kendisini engellediğini fark eden Meriç Keskin  “Şeyma beni engellemiş galiba. Bizim 69 TL ne olacak? Vallahi bak gider Acun’dan isterim. Söyleyin iade etsin 69 liramı. Vallahi Acun Ilıcalı’nın kapısını çalarım. Ne kadar ayıp bir şey bu ya. Ne yaptık ya biz sana. Paramı geri istiyorum, tüketici haklarına gideceğim. Resmen bu dolandırmak değil de ne?” diyerek alaycı bir tavırla sitem etti. Meriç Keskin daha sonra Şeyma Subaşı’nın kitabını çöpe attı.

“Aynı Hayatımdan Engellediğim Gibi” 

Meriç Keskin’in yaptığı paylaşımlardan sonra kendini savunan Subaşı : “Kendini sevmek ve sevildiğini bilek çok güzel bir şey. Hele de değer gördüğünü bildiğin insanlar tarafından. Daha özel paylaşımları zaten özel hesabımda yapıyorum. Takip etmek isterseniz edersiniz. Diğer türlü şeyler gördüğümde de engellerim. Aynı hayatımdan engellediğim gibi” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler