Ana SayfaÜnlülerBeren Saat’ten “Atiye” itirafı

İlgili Postlar

Beren Saat’ten “Atiye” itirafı

Sevilen oyuncu Beren Saat, Based İstanbul dergisi için kamera karşısına geçti. Dergiye verdiği röportajda 27 Aralık’ta ekranlarda olacak yeni dizisi “Atiye” hakkında konuştu.

Atiye

27 Aralık’ta ekranlarda olacak Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Tim Seyfi gibi başarılı bir oyuncu kadrosuna sahip Atiye’nin konusu, Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul’da sade ve mutlu bir hayat sürmektedir, ta ki dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe’de yapılan bir keşifle hayatı değişene kadar. Bölgedeki kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan, Atiye ile Göbeklitepe arasındaki mistik ilişkiyi gözler önüne seren bir sembol keşfeder. Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir. Bu gizem perdesi aralandıkça Atiye’nin karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgulatacaktır.

Atiye dizisinin fragmanını izleyebilirsiniz.

“Atiye’nin hikayesinden çok fazla kadın yararlanacak”

Sevilen oyuncu Beren Saat, Based İstanbul dergisine verdiği röportajda Atiye dizisiyle ilgili “Atiye hem canımı yakan, hem beni derinleştiren bir yol arkadaşı. Umarım yolu açık olur. Bunu Fatmagül’de ve Ela’da da derinden hissetmiştim. Bazı hikayeler sizden büyüktür ve insanların faydalanması için popüler kültür üzerinden anlatılmalıdır. Atiye’nin hikayesinden çok fazla kadın yararlanacak.” Kelimelerini kullanarak Atiye dizisi hakkındaki görüşlerini belirtti.

Beren Saat Kimdir?

Sevilen oyuncu Beren Saat 27 Aralık’ta ekranlarda olacak yeni dizisi “Atiye” hakkında konuştu.
Sevilen oyuncu Beren Saat 27 Aralık’ta ekranlarda olacak yeni dizisi “Atiye” hakkında konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler