Kapat

Zuhal Topal Sessizliğini Bozdu!

Magazin Haberleri
Dedikodu Zuhal Topal Sessizliğini Bozdu!

Zuhal Topal, Fuhuş Operasyonuna Adı Karışan Birkan’la İlgili Sessizliğini Bozdu

Zuhal Topal, programındaki damat adayı Birkan’ın fuhuş operasyonunda gözaltına alınmasından sonra gözler Zuhal Topal’a çevrilmişti. Ne yorum yapacağı merak konusu olan sunucu Zuhal Topal olay ile ilgili sessizliğini bozdu: “Muhatap ben değilim, yapım şirketi” dedi.

Damat Adayı Birkan Fuhuş Operasyonunda Göz Altına Alınmıştı

Adana merkezli 14 ilde gerçekleştirilen operasyonda eskortluk sitesi adı altında fuhuş çetesi kurduğu ve fuhuşa yer temin ettiği iddia edilen 2’si kadın 20 kişi gözaltına alındı. Şüphelilerin arasında Zuhal Topal’ın sunuculuğunu yaptığı evlilik programıyla ünlenen damat adayı Birkan K. da vardı.  Bu olayın ardından gözler Zuhal Topal’a çevrildi fakat oyuncu ve sunucu Zuhal Topal Birkan ile arasında bağ kurulmasına bir anlam veremedi ve olaya sinirlendi.

İşte Zuhal Topal’ın açıklaması:

Son zamanlarda internet sitelerinde geçtiğimiz sezon sunuculuğunu yaptığım, şu anda yayında olmayan “Zuhal Topal’la” programının locasında yer alan isimlerle ilgili pek çok haber yayınlanmaya başladı.

Daha önce de altını çizerek belirttiğim gibi programın yapımcısı ben, benim eşim ya da ailemden biri değildir. Dolayısıyla çıkan haberlerin muhatabı yapım şirketidir. Şahsımla ilgili olmadıkça; programla ilgili olan ve muhatabı yapım şirketi olan haberlerin, benim ismimle yan yana getirilmemesini önemle rica ederim.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir