SON DAKİKA
Magazin Haberleri » Kimdir » Zuhal Acar Kimdir?
Zuhal Acar Kimdir?
Zuhal Acar Kimdir?

Zuhal Acar Kimdir?

“Annem” filminin oyuncusu Zuhal Acar kimdir? Zuhal Acar kaç yaşında? Zuhal Acar dizileri neler? Zuhal Acar filmleri neler? Zuhal Acar aslen nereli? Zuhal Acar hangi burç? Zuhal Acar hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda yazdık.


Zuhal Acar Kaç Yaşında? Zuhal Acar Aslen Nereli? Zuhal Acar Hangi Burç?

Zuhal Acar, 1 Ocak 1993 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olan Zuhal Acar, Oğlak burcudur.

Zuhal Acar Kimdir?

Zuhal Acar eğitim hayatını İstanbul’da tamamlamıştır. Liseden mevzun olduktan sonra “Beykent Üniversitesi Sahne Sanatları Tiyatro Bölümü”nü kazanan Zuhal Acar, okuldan başarıyla mevzun olmuştur. Okul senelerinde çeşitli tiyatrolarda sahne alan Zuhal Acar, ilk olarak 2011 senesinde “Geriye Kalan” filmiyle beyaz perdede izleyicisiyle buluşmuştur.

Oyunculuğu ile izleyicisinden tam not alan Zuhal Acar, 2012 senesinde “Bulutların Ötesinde” isimli diziyle ekran karşısında izleyicisiyle buluşmuştur. 2015 senesinde “Hayat Mucizelere Gebe” dizisiyle yeniden ekran karşısına geçen Zuhal Acar, bu sene “Annem” filminin başarılı kadrosu arasına girmeyi başarmıştır.


Zuhal Acar Dizileri

  • 2015 – Hayat Mucizelere Gebe
  • 2012 – Bulutların Ötesinde

Zuhal Acar Filmleri

  • 2019 – Annem
  • 2011 – Geriye Kalan

Hakkında Ayça Yurttaarslan

Avatar

İlginizi Çekebilir

Kerem Arslanoğlu Kimdir?

Kerem Arslanoğlu Kimdir?

“Kurşun” dizinin sevilen oyuncusu Kerem Arslanoğlu kimdir? Kerem Arslanoğlu kaç yaşında? Kerem Arslanoğlu aslen nereli? …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir