Ana SayfaDedikoduZerrin Özer Yaşadığı Dehşeti Anlattı!

İlgili Postlar

Zerrin Özer Yaşadığı Dehşeti Anlattı!

Ünlü sanatçı Zerrin Özer, Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalında yayınlanan Dur Bi Dinle programının konuğu oldu. Zaman zaman duygusal anlar yaşanan programa Zerrin Özer’in “Abim dediğim insanın tecavüzüne uğradım” sözleri damga vurdu.

Zerrin Özer kimdir?

Armağan Çağlayan’ın YouTube’da sunduğu Dur Bi Dinle programının bu haftaki konuğu ünlü sanatçı Zerrin Özer oldu. Kariyerinden özel hayatına varana kadar birçok konuda samimi açıklamalar yapan Zerrin Özer’in zaman zaman gözleri doldu.

“ABİM DEDİĞİM İNSANIN TECAVÜZÜNE UĞRADIM..”

Başından geçen kötü bir olayı anlatan Zerrin Özer, söyledikleriyle programa damga vurdu. Özer, “Öyle bir şey var ki, genç kızsınız ve aileniz böyle bir şeye çok önem veriyor. Türkiye böyleydi o zaman. Muhafazakar bir ailem vardı. Şimdi ki gibi artık böyle iğrenç bir hale gelmemişti.” “Bir gün bu olay başıma bu olay gelmiş, dayak yiye yiye, yumruk yiye yiye. Üstümde 180 kilo bir adam. Bağırıyorum, ben onu hayatımda en yakın abim biliyorum. Ben o zaman başkasına aşığım ve bir tek ona anlatabiliyorum” dedi.

“NE YAŞADIM BİR ALLAH BİR BEN BİLİYORUM..”
Yaşadığı dehşeti anlatan Zerrin Özer, sözlerine şöyle devam etti:

“Annem Ankara’ya diğer ablamların yanına gitmişti. Tülay ablam burada, Sezen, Pakize abla ile çok yakın arkadaştı. Ben de evde tek kalıyorum, günlerce yorganı çekiyorum ağlıyorum. Diyorum ki, ben bunu Tülay ablama söylesem, Tülay ablam gider bu adamı vurur. Annem de bunu duyar kalp krizi geçirir. Ben aileyi bitirmiş olurum dedim. Susmam lazım dedim. Neler yaşadım bir Allah bir ben biliyorum.”

“BİR TOKAT ATTI..”

“Sonra ‘Anneciğim sana bir şey söylemek istiyorum’ dedim. Ben şey abiden ayrılmak istiyorum firmadan. Hiç unutmuyorum, Cağloğlu yokuşunda bir tokat attı. ‘Sen şaşırdın herhalde, başına bir iş gelmesini istiyorsun’ dedi. Ben nasıl anlatayım anneme? Diyor ki kızım ‘Bildiğimiz kişi, yabancı bir insan başına bir şey mi getirsin istiyorsun’ diyor.”

“KİMSEYE BAKAMIYOR Kİ ZERRİN..”

“Ben bu adamın suratına baka baka çalıştım. Sonra albüm yaptım, yine devam ettim. Zaman geçiyor, benim bir evlilik yapmam gerekiyor dedim. Ona da müsaade etmediler. Yıllarca ben bunu psikiyatristimle konuştum. “Bunu içinden atman gerekiyor” dedi. Diyorlardı ya “Zerrin hep ağlıyor, hep siyah gözlük takıyor” Kimseye bakamıyor ki Zerrin.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler