Ana SayfaÜnlülerZayn Malik; "Artık Müslüman değilim!" diyor!

İlgili Postlar

Zayn Malik; “Artık Müslüman değilim!” diyor!

Duyanları hayrete düşeren bir açıklama One Direction adlı müzik grubunun eski üyesi Zayn Malik, son röportajında kendisini artık Müslüman olarak tanımlamadığını söyleyerek geldi! Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

“İnsanların dini inançların yalnızca kendilerini…”

İnanış şahsa özeldir. One Direction grubunun eski üyesi olan ve ikinci albümüne hazırlanan Zayn Malik, British Vogue’a verdiği röportajda hiçbir dini doktrine inanmadığını açıkladı ve “İnsanların dini inançların yalnızca kendilerini ve inandıkları kişi ya da şeyleri ilgilendirdiğini düşünüyorum” şeklinde açıklamasıyla magazin dünyasına bomba gibi düştü!

Gündelik faaliyetleri de bıraktı!

“Belirli bir yemeği belirli bir şekilde kutsayarak yemek veya günde beş defa aynı dilde dua etmek gerektiğine inanmıyorum. Yalnızca, iyi bir insansanız her şeyin sizin için iyi gideceğine inanıyorum” diyen Malik ayrıca, inancın gereği olan gündelik faaliyetleri de bıraktığını açıkladı.

Çok konuşulan sözler…

Batı Yorkshire’da Müslümen bir ailede büyüyen ve manken Gigi Hadid’in sevgilisi olan Malik, “Bunu yalnızca ben ve inandığım şey arasında tutmak istiyorum. Bunun beni hayatta güzel bir şekilde ilerlettiğini düşünüyorum” ifadelerini kullanıyor.

Malik’in söz konusu açıklamaları, hayranları tarafından çeşitli tepkilerle karşılandı. Bir Twitter kullanıcısı, “Kendinden utanmalısın” derken, başka bir Twitter kullanıcı ise Malik’in inancının insanların Müslümanlık hakkındaki düşüncelerini değiştirmeye yardımcı olduğunu belirterek, aldığı karardan ötürü hayal kırıklığına uğradığını söyledi.

Sosyal paylaşım platformlarına takipçileri tarafında tepki gören ünlü isim Malik gün geçtikçe daha çok tepkiye maruz kalacağa benziyor! Ancak, hayranları arasından Malik’in açıklamalarını destekleyenler de oldu. Malik’in kararını ‘cesurca’ bulan bir kullanıcı, “Bu genç Müslümanlar arasında din özgürlüğü için ileriye doğru atılmış güçlü bir adımdır” ifadelerini kullandı. Malik’in yaptığı açıklamaya takipçileri tarafından bunca tepkiye rağmen henüz Malik cephesinden sosyal medyada bir açıklama gelmedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler