Ana SayfaDedikoduYalan Demişlerdi Çocukları Oldu!

İlgili Postlar

Yalan Demişlerdi Çocukları Oldu!

Kısmetse Olur’da Evlenen Batuhan ve Nur’un Bebekleri Dünyaya Geldi

Her fırsatta “yalan,senaryo” ithamlarına maruz kalan Kısmetse Olur programının ilk sezonunda evlenen Nur-Batuhan çiftinin bebekleri dünyaya geldi. Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Kısmetse Olur’ programında evlenen ve herkesin “reklam için evlendiler” dedikleri Batuhan Cimilli ve eşi Nur Erkoç, özlemle bekledikleri bebeklerini kucaklarına aldılar.

Evlendiklerinden bu yana sürekli yalan evlilikle suçlanan,aşklarına bir türlü inanmayan kitleyle karşı karşıya kalan çift programda format gereği tanışsalar da birbirlerine aşık olduklarını ve isteyerek evlenmelerinin yanı sıra bu bebeği de isteyerek dünyaya getirdiklerini her fırsatta öne sürmüşlerdi.

Doğum Tarihi: 15 Temmuz

Bebeğin doğum tarihi de sürpriz oldu. Çiftin çocukları, 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümünde dünyaya geldi. Batuham Cimilli kızlarının doğum haberini instagram hesabından duyurdu. Çift takipçilerinin tüm iddialarına rağmen dünyaya gelen kızlarına “Asel Han”  ismini koydular. Asel Han isminin vermelerinin sebebi ise,Batuhan Cimilli’nin ailesinde hemen herkesin adının devamında “HAN” ibaresi yer alması olarak biliniyor.

Babası Sosyal Medya Hesabından Duyurdu

Batuhan Cimilli kızının 15 Temmuz’da doğmasına dikkat çekti ve instagramına şunları yazdı;

“5 temmuz gününde 15 temmuz ruhuyla bir evlat dünyaya getirdik. Allah olmayanlara da nasip etsin bol bol dualarınıza ihtiyacımız var. ALLAH NAZARLARDAN KORUSUN MAŞALLAH diyelim. Bu duygunun tarifi yok aşkımızın meyvesiyle çok mutluyuz herkese tavsiye ediyoruz HOŞ GELDİN ASEL HAN CİMİLLİ diyoruz…”

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler