teensexonline.com
Ana SayfaÜnlülerWanda Nara Yaptığı Paylaşımla Icardi’den Ayrıldığını Açıkladı

İlgili Postlar

Wanda Nara Yaptığı Paylaşımla Icardi’den Ayrıldığını Açıkladı

Özel hayatı ile sık sık gündemde olan Galatasaray’ın Dünyaca ünlü futbolcusu Mauro Emanuel Icardi ve eşi Wanda Nara arasında şok eden bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz gün Arjantin’in ulusal kanallarından birisi olan America TV’de gerçekleşen canlı yayına katılan Wanda Nara, yıldız golcü olan eşi Mauro Icardi’den ayrıldığını açıkladı.

Icardi ve Ailesi
Icardi ve Ailesi

Wanda Nara’nın Mauro Icardi’yi Instagram üzerinden takipten çıkmasıyla beraber ikilinin ayrıldıkları iddiaları ortaya atılmıştı. Bu iddialara cevap olarak Arjantin ulusal kanalı olan America TV’ye telefonla bağlanan Wanda Nara, sunucu ve gazeteci Luis Ventura’ya gönderdiği mesaj ile Icardi’den ayrıldığını doğruladı. Wanda Nara yazdığı mesajda; “Sağlık ve kişisel sebeplerden dolayı ayrıldım. Birkaç daha denedim ama olmadı” diyerek ayrılığı kesinleştirdi.

Wanda Nara Sessizliğini Bozdu

Televizyonda yaptığı bu açıklamadan daha sonra Instagram üzerinden de açıklama yapan Wanda Nara şu ifadeleri kullandı:

Wanda Nara Sessizliğini Bozdu
Wanda Nara Sessizliğini Bozdu

“Sonların ne kadar zor olduğunu ve neye mal olduklarını biliyorum. Televizyonda veya internette gerçek olmayan şeyler var. Aama bunu kabul ediyorum. Ayrılmaya karar verdim ama Mauro Icardi ile aile olmaktan vazgeçmeyeceğiz. Aşk varken daha fazlasını denemek hata değildi. Hiçbir şeyden pişman değilim, bu çifte hayatımın en güzel yıllarını verdim ama bugün yalnız kalmak zorundayım. Hiçbir suçlu veya üçüncü şahıs yok, bizim ilişkimiz her zaman dışarıdan görünenden daha güçlü. Önceliğim her zaman çocuklarım oldu ve bugün her zamankinden daha fazla.Saygınız için teşekkürler.”

Arjantin basınına açıklamalarda bulunan Arjantinli gazeteci ve eğlence programı sunucusu olan Laura Edith yaşanan bu olaylar için “Wanda Nara’nın Avukatı Ana Rosenfeld, ‘Wanda’nın bu kadarı çok uzun zamandır vermek istediğini’ söyledi” şeklinde açıklama yaptı. 

Yeniden Takip

Yeniden Takip
Yeniden Takip

Wanda Nara, geçtiğimiz günlerde Mauro Icardi’yi Instagram üzerinden takipten çıkartmış ve ayrılıklarının fitilini ateşlemişti. Fakat dün gece yeni bir gelişme daha yaşandı. Wanda Nara, Mauro Icardi’yi yeniden takip etmeye başladı. 

Rapçi ile Gece Kulübünde

Rapçi ile Gece Kulübünde 
Rapçi ile Gece Kulübünde

Mauro Icardi ile ayrılıkları sebebiyle tüm gözleri üzerine çeken Wanda Nara yine çok çarpıcı bir iddia ile gündemle. Arjantinli gazeteci ve radyo programcısı olan Pablo Layus’un haberine göre Wanda Nara, Icardi ile ayrıldıklarını açıklamasından sonra soluğu gece kulübünde aldı. Bu gece kulübünde bir dönem arasında aşk dedikoduları çıkan rapçi L-Gante ile görüştüğü iddia edildi. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler