Ana SayfaÜnlülerÜnlü Şarkıcıdan A Milli Takımımıza Türkiye Marşı

İlgili Postlar

Ünlü Şarkıcıdan A Milli Takımımıza Türkiye Marşı

Müzik piyasasında ‘Vermedin’ şarkısıyla bilinen ve onlarca projeye, hit şarkıya imzasını atan Umut Timur’dan Avrupa Kapısına dayanan A Milli takımımıza tam destek.

80 Milyon Yürekten İnanıyor

Tüm Türkiye’nin heyecanla beklediği Avrupa Futbol Şampiyonası’nın en favori takımlarından olan Türkiye’ye bir destek de Umut Timur’dan geldi. Bu kez futbolda Avrupa kapılarına dayanan Türk milleti, A milli takımımızın yanında. Kalbimizin futbol sahasında attığı Avrupa şampiyonasında Türk milli takımına ‘Türkiye’ şarkısını yapan Umut Timur, sanatçısından işçisine, memurundan ev hanımına kadar tek yürek haline gelen Türk milletine şevk verdi.

Düsseldorfta yaşayan ve müzik piyasasına ‘Vermedin’ şarkısıyla giren Umut Timur, art arda onlarca projeye imza attı. Kendi kurduğu AYE Produksiyon şirketinden çıkardığı ‘Türkiye’ şarkısı ise tek yürek haline gelen milletimize moral verdi. Milli takım ruhuna güç katan ve birlik beraberlik mesajı veren sanatçı, “Pandemi sürecinde birbirimizden çok uzaklaştık. Bu şarkıyla hep beraber coşalım. Avrupa stadyumlarında milli takımımızı yalnız bırakmayalım. Kalbimiz ve ruhumuz her zaman milletimizin yanında her zaman milli takımızın arkasındayız” dedi. Türkiye şarkısını klibi ise profesyonel ekip tarafından Türkiye’de çekildi.

Ünlü Şarkıcıdan A Milli Takımımıza Türkiye Marşı

https://www.youtube.com/watch?v=hS_dfMJEx0E

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler