Ana SayfaDedikoduÜnlü Şarkıcı Sıla Times Meydanında!

İlgili Postlar

Ünlü Şarkıcı Sıla Times Meydanında!

Ünlü şarkıcı Sıla Times Meydanında! Sıla, Equal çalışması kapsamında 22 Haziran’da gün boyu New York Times Square’deki dijital ekranda yer aldı. İşte detaylar;

Equal Türkiye Listesinin Kapak İsmi Oldu

Sıla, ‘Şarkıcı’ albümünün çıkış parçası ‘Velhasıl’ ile Spotify’ın müzik sektöründe kadın eşitliğini güçlendirmek adına geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği Equal Müzik Programı kapsamında Haziran boyunca Spotify Equal Türkiye listesinin kapak ismi oldu.

Ünlü Şarkıcı Sıla Times Meydanında!

Ünlü Şarkıcı Sıla Times Meydanında!
Ünlü Şarkıcı Sıla Times Meydanında!

Haziran ayında Equal global çalma listesine Türkiye’den konuk edilen kadın sanatçı olan Sıla, bu çalışma kapsamında New York Times Square’deki dev dijital ekranda gün boyu yer aldı.

Konserlerini İptal Eden Şarkıcı Sıla Kötü Haberi Böyle Duyurdu!…

“Hür Ruhlu Kadınlara Selam Olsun”

Dünyanın farklı ülkelerinden çok dinlenen kadın şarkıcıların buluştuğu çalışmada yer alan Sıla duygularını, “Bu ay Equal Türkiye elçiliğini ben devralmış bulunmaktayım. Salt birey olarak da şarkıcı olarak da, şarkı yazarı olarak da her daim özgür düşüncenin yanında yer aldım. İlham veren, cesur, üretken, hür ruhlu tüm kadınlara selam olsun.” şeklinde ifade etti.

Sıla ‘dan Aşk Dolu Sözler: “Sen Bana Bu Hayatın Kıyağısın!”

Sıla’nın on beş parçadan oluşan yeni albümü ‘Şarkıcı’, aynı anda tüm dijital müzik platformlarında kapak olarak elde ettiği önemli başarısına Spotify Equal çalışmasını da ekledi.

Sıla kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler