Çarşamba, Nisan 14, 2021
Ana Sayfa Dünya Masada Çırılçıplak Yattıkları Poz Olay Oldu!

Masada Çırılçıplak Yattıkları Poz Olay Oldu!

-

Masa Üzerinde Çıplak Pozlar

 

Ünlü modeller bir çekim için çırılçıplak yemek masasına uzandı ve ardından da büyük bir gürültü koptu. Hem fotoğrafı çeken ünlü hem de iki model sosyal medyada eleştiriye tutuldu.

Ünlü fotoğrafçı olan Mert Alaş, bu kez takipçilerini oldukça fazla kızdırdı. Alaş’ın Vogue dergisinin İtalya baskısı için çekmiş olduğu bu poz olay yarattı. Poz için Bella Hadid ve Taylor Hill ile paylaşmış olan Alaş,iki ünlü modeli çıplak vaziyette yemek masasının üzerinde uzandırdı. Hadid ve Hill’in etrafını ve üzerini yiyeceklerle kapatmış olan Alaş, bu pozu Instagram sayfasında paylaştı.

 

 

masada-cirilciplak

 

O pozdan sonra Türk ve yabancı takipçilerinden ardı ardına eleştiriler geldi. Bir Türk kullanıcı “Kusura bakma ama bu poz olmadı” yorumunu yaparken bir başka takipçisi de “Bu kadınların kendilerini böyle bir seks objesi haline dönüştürmesi çok yazık” diye yazdı. Mert Alaş’ın bir başka takipçisi de kızgınlığını “Nimet ne hale gelmiş kimse de tepki göstermemiş” diyerek ifade etti. Alaş’ın takipçileri genellikle “Bu pozda estetik olan hiçbir unsur görmediklerini, kadın bedeninin bu şekilde kullanılmasından rahatsız olduklarını” belirtti.

 

mert

 CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Tarihi Belli Oldu

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı’nın Nikah Tarihi Belli Oldu

0
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın nikah tarihi belli oldu. Pandemi nedeniyle bir aksilik olmazsa çift yakında dünya evine girecek. İşte detaylar; Keşke Ben de Aşık...
Kubilay Aka ve Beyza Güneş Davasında Flaş Gelişme

Kubilay Aka ve Beyza Güneş Davasında Flaş Gelişme

Mehmet Erdem Uçakta Olay Çıkardı

Mehmet Erdem Uçakta Olay Çıkardı

Derin Talu Paylaşımıyla Olay Oldu

Derin Talu Paylaşımıyla Olay Oldu