Magazin Haberleri » Dedikodu » Ümit Kantarcı’nın Süper Lüks Villası
umit-kantarcilar
umit-kantarcilar

Ümit Kantarcı’nın Süper Lüks Villası

Ümit Kantarcılar, Göksu Evleri’nden 2.5 milyon TL’ye satın aldığı villaya taşındı.Ünlü oyuncu Ümit Kantarcılar, hayranlarının Beşiktaş Levazım’daki evinin önüne sık sık gelmeleri nedeniyle taşınmak zorunda kaldı.


Pis Yedili dizisiyle adını geniş kitlelere duyuran şu sıralar ‘Kanatsız Kuşlar’da Onur karakterine hayat veren Ümit Kantarcılar, hayranlarının evinin yerini öğrenmeleri yüzünden taşınmak zorunda kalan ünlüler kervanına katıldı.

Oyuncu, sevenlerinin güvenlik engelini aşıp, sürekli Levazım’daki 4+2 dubleks evinin kapısına gelmeleri üzerine, Göksu Evleri’nden 650 bin dolara (2.5 milyon TL) villa satın aldı.

Kantarcılar, villanın bir katını, mobil oyun parkı, oyuncak ve yatak odası olarak 2.5 yaşındaki kızı Elis Naz için dekore ettirdi. İki büyük odayı, kendisi için giyim odası olarak düzenleyen 30 yaşındaki oyuncu, bir de oyun salonu yaptırdı.

 

Kantarcılar aralık ayında verdiği bir röportajda, hayata yeniden başladığını belirterek “Artık boş zamanlarımı spor yaparak değerlendiriyorum. Hatta spor hocam çoğu zaman yanımda oluyor. Bir-iki saat aram olsa bile spora gidiyorum. Kendimi hayata yeniden başlamış olarak görüyorum” açıklamasını yapmıştı.

Oyuncunun sevenleri tarafından almış olduğu bu lüks villa tipi eve güzel yorumlar geldi. Hayranları oyuncunun hak ederek kazandığı para ile istediğini yapabileceğini ve onu çok sevdikleri için herşeyin en güzeline layık olduğunu belitrmeden geçemediler.

2014 yılında evlenen oyuncu meslektaşı Gamze Topuz’la dünyaevine giren Kantarcılar yaklaşık iki yıl evli kaldıktan sonra boşanmıştın. İkilinin bu evlilikten Elis Naz Kantarcılar isimli bir kız çocuklar dünyaya gelmişti.

ÜMİT KANTARCILAR KİMDİR?

GAMZE TOPUZ KİMDİR?


 

 

 

Hakkında Burcu Hande Kaya

Burcu Hande Kaya

İlginizi Çekebilir

Uzun bir arada sonra ekranlara dönen Arda Kural'ın yeni projesi

Uzun bir aradan sonra ekranlara dönen Arda Kural’ın yeni projesi

TRT 1’de yayımlanan Tutunamayanlar dizisiyle ekrana dönmeye hazırlanan Arda Kural, hayli değişmiş. Saçlarını uzatan Arda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir