Ana SayfaDedikoduÜmit Erdim'in Sözleri Yanlış Mı Anlaşıldı? Canlı Yayında 'Doğulu' Dediği İddia Edildi!

İlgili Postlar

Ümit Erdim’in Sözleri Yanlış Mı Anlaşıldı? Canlı Yayında ‘Doğulu’ Dediği İddia Edildi!

Ümit Erdim’in Sözleri Yanlış Mı Anlaşıldı? Canlı Yayında ‘Doğulu’ Dediği İddia Edildi!

Konuşmaları ve samimiyeti ile herkes tarafından sevilen Ümit Erdim dün gece Beyazıt Öztürk’ün programına konuk oldu. Beyazıt Öztürk ile arasında geçen muhabbette “Oğlu herhalde” şeklinde bir ifade kullanan Ümit Erdim’in sözleri “Doğulu herhalde” şeklinde anlaşılınca oyuncu sosyal medyada resmen yorum yağmuruna tutuldu.

Yorumu Yanlış Anlaşılınca Kötü Yorum Yağdı

Dün gece Seren Serengil ile birlikte Beyazıt Öztürk’ün programına konuk olan Ümit Erdim, programın Seren Serengil’in evlilik sözleşmesi hakkında yapılan videoyu izledi. Video sonrasında Beyaz’la arasında kısa bir diyalog geçen Erdim, yanlış anlaşılmayla ilgili olarak daha önce yaşanan “Artiz ne arar pazarda” videosunu hatırlattı ve “Oğlu herhalde” şeklinde bir yorumda bulundu.

Ümit Erdim’in bu yorumu program süresince ve programdan sonra da “doğulu”olarak anlaşılınca olanlar oldu. Ümit Erdim’e bu yorumdan sonra resmen sosyal medya hesabında kötü yorum yağdı. Konunun gerçek olup olmadığını sorgulamadan sadece Ümit Erdim’e yüklenen sosyal medya kullanıcıları kimi zaman hakaretin dozunu da artırdı.

Yanlış anlamanın kısa sürede kontrolden çıkması karşısında sessizliğini bozan Ümit Erdim, hesabından o anın videosunu paylaştı ve; “Eveeeet. Şimdi de programı kulaklarıyla dinlemeyen, saniyeler içinde linç etmek üzere hazır bekleyen kötü kalpli arkadaşlarımız için ‘oğlu heralde’ isimli videomuz yayında. Sevgiler, öpücükler” notunu düştü. Ümit Erdim’in bu açıklamasından sonra gerçekler ortaya çıktı.

Ümit Erdim’in Sözleri Yanlış Mı Anlaşıldı? Canlı Yayında ‘Doğulu’ Dediği İddia Edildi!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler