Ana SayfaDedikoduÜmit Erdim Kızını Paylaştı

İlgili Postlar

Ümit Erdim Kızını Paylaştı

2003-2006 yılları arasında yayınlanan ‘Hayat Bilgisi’ dizisinde canlandırdığı ‘Arif’ karakteriyle üne kavuşan Ümit Erdim, 22 Eylül 2022’de eşi Seda Erdim ile ikinci çocukları Ela’yı kucaklarına alarak büyük bir sevinç yaşamıştı. Ümit Erdim, kızı Ela ile çekilen fotoğrafını “Birileri mayışmış” notuyla yayınladı.

“Ela Hanım Biraz Önce Aramıza Katıldı”

Ünlü oyuncu, müjdeli haberi duyurduğu sosyal medya hesabından “Allah bütün yavrularımıza sağlık sıhhat versin, bahtları açık olsun. Ela Hanım biraz önce aramıza katıldı” mesajını yazmıştı

“Dünyalara Bedel”

Doğum öncesi ve sonrası paylaşımlar yapan Seda Erdim, eşi Ümit Erdim’in bu paylaşımını “O kadar küçük ki inanamıyorum” diyerek kendi Instagram hesabından yayınladı. Çiçeği burnunda anne, sonrasında da kızlarını paylaşmıştı.

Ela bebeğin yüzünü göstermeyen Seda Erdim, abla olan Ses’in kardeşine baktığı anı fotoğraflamıştı. Seda Erdim, paylaşımına; “Dünyalara bedel” notunu düştü. Ünlü ismin paylaşımı büyük ilgi görmüştü.

“Yorgun Kuşlar Çizelim”

Şimdilerde vaktinin tamamını kızlarıyla geçiren Seda Erdim, geçtiğimiz haftalarda bebeği Ela ile aynadan çektiği fotoğrafı “Şuraya yorgun kuşlar çizelim” notuyla paylaşmıştı. Erdim, bu paylaşımına bir takipçisinden gelen “Yeni doğum yapmış anne nasıl bu kadar zayıf olabilir?” yorumuna yanıt vermişti.

Ümit Erdim Kızını Paylaştı

Sosyal medya hesabından zaman zaman ailesiyle çekilen fotoğraflarını yayınlayan Ümit Erdim, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Erdim, kızı Ela ile çekilen fotoğrafını “Birileri mayışmış” notuyla yayınladı. Ela’nın, ablası Ses’e olan benzerliği ise takipçilerin dikkatinden kaçmadı.

Bazı sosyal medya kullanıcıları, “Ela ablasına benziyor” ve “Ela, Ses’in bebekliğine benziyor” yorumları yapıldı.

“Hanım Beğeniyorsa Sorun Yok”

Tüp mide ameliyatıyla 60 kilo vererek adeta bir deri bir kemik kalan Ümit Erdim, “Hanım fit olunca ben de fit oldum. O beğeniyorsa sorun yok” açıklamasında bulunmuştu.

Erdim, meslektaşı Hazal Kaya’nın “Kilolu kadınlara başrol verilmiyor” şeklindeki sözlerinin hatırlatılması üzerine de erkek oyuncularda böyle bir durumun söz konusu olmadığını belirtip, “Kiloluyken üç uzun metraj başrol filmim var, demek ki erkek için geçerli değil bu. Hanımların tarafını onlar daha iyi bilir onlar o tarafın dinamiklerini daha iyi bilir öyle demişse mutlaka bir bildiği vardır. Biraz çorba o mevzu, yani kiloya kadar başka faktörler var aslında o taraf için aynı şeyi söyleyemem” demişti.

“Ya Hastalıklıysam”

Öte yandan Ümit Erdim’in kilo vermesinin ardından bir takipçisi, ünlü isme; “Keşke bu kadar zayıflamasaydın. Hastalıklı gibi görünüyorsun” yorumunu yapmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler