Magazin Haberleri » Kimdir » Ufuk Meriç kimdir?
Ufuk Meriç Kimdir
Ufuk Meriç Kimdir

Ufuk Meriç kimdir?

Tiyatrocu, film ve dizi oyuncusu, yönetmen ve sosyal medya fenomeni Ufuk Meriç kimdir? Ufuk Meriç nerelidir ve kaç yaşındadır? Yetenekli oyuncu Ufuk Meriç hangi burçtur ve yer aldığı projeler nelerdir? On parmağında on marifet olan Ufuk Meriç hakkında merak edilen herşeyi Kimdir Haberimizde ayrıntılarıyla bulabilirsiniz, İşte Ufuk Meriç..


Ufuk Meriç Nereli? Ufuk Meriç Kaç Yaşında? Ufuk Meriç Hangi Burç? Ufuk Meriç Kimdir?

Ufuk Meriç 06.10.1986 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Aslen İstanbullu olduğunu bildiğimiz Ufuk Meriç Terazi burcudur ve şu an 32 yaşındadır.

Ufuk Meriç kimdir?

Ufuk Meriç lise eğitimine kadar farklı illerde yaşadığı için İlkokul öğretiminide hep farklı illerde okumak zorunda kalmıştır. Lise den mezun olduktan sonra yeteneklerinden dolayı oyunculuk üzerine kendini geliştirmeye çaba sarf etmiştir. Genç oyuncu Ufuk Meriç uzun zamandır Çocuklar Duymasın isimli dizide oynamayı sürdürmüştür.  Çocuklar Duymasındaki başarılı yönetmeni Birol Güven Dijital Esaret adlı sinema filminde Ufuk Meriç’e Efe karakterini oynatmıştır.. Sosyal medya da ayrıca bir fenomen olan Ufuk Meriç Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk bölümünde eğitim alarak oyunculuk kariyerini pekiştirmiştir. Yetenekli oyuncu Ufuk Meriç Bakırköylü Sanatçılar Derneği ve Barış Manço Kültür Merkezi’nde de görev almış ve kendini geliştirmiştir. Hayranı olduğu ünlü tiyatrocu Rasim Öztekin’den oyunculuk üzerine eğitim alan Ufuk Meriç şimdilerde İstanbul Büyükçekmece Belediye Tiyatrosu’da oynadığı oyunların hem yönetmeni hem de oyuncusu olarak görev almaya devam ediyor.

Başarılı sanatçımıza Ufuk Meriç’e bundan sonraki projelerinde Magazin Haberleri Ailesi olarak başarılarının devamını dileriz..


 

 

Hakkında Dilek Durukan

Dilek Durukan

İlginizi Çekebilir

Cerem Onurluer Kimdir?

Cerem Onurluer kimdir? Cerem Onurluer kaç yaşında? Cerem Onurluer ne zaman doğdu? Cerem Onurluer nereli? …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir