Ana SayfaYaşamTV8 16 Ocak Salı Yayın Akışı

İlgili Postlar

TV8 16 Ocak Salı Yayın Akışı

TV8 16 Ocak Salı günü yayın akışı için ilk olarak tercih edilen bir sağlık programı TV 8 güne saat 07.00’da Günaydın Doktor adlı sağlık programı ile başlıyor. Yetişkinleri sağlık konusunda bilinçlendiren TV8 saatler 08.00’a geldiğinde Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli BKM ekibinin hazırladığı formatla izleyenlerini güldürmeyi hedefliyor. Saat 09.15’e geldiğinde güne çocuklara hitap ederek devam eden TV8 Rus yapımı bir animasyon televizyon dizisi olan Maşa ile Koca Ayı ekranlara gelecek. Dizinin hikayesi bir Rus Maşa adında küçük bir Rus kızı ile sirkten emekli, Mişka adında bir ayı arasında geçen maceraları konu edinmektedir. Maşa ile Koca Ayı ile birlikte gün TV8’de başlamış olacak.

TV8 16 Ocak 2018 Salı Yayın Akışı Sabah Kuşağı

Maşa ile Koca Ayı çizgi filminin ardından Salı günü sabah kuşağında saat 09.30’da Gel Konuşalım programı Canlı Yayın ile TV8 ekranlarında magazin değerlendirmeleriyle en güncel haberler tartışılarak geçecek.

TV8 16 Ocak 2018 Salı Yayın Akışı Öğle Kuşağı

16 Ocak Salı günü yayın akışında öğle kuşağına gelindiği zaman Gel Konuşalım programının ardında TV8 ekranlarında saat 12.45’te Gerçeğin Peşinde adlı program canlı yayın ile izleyicisi ile buluşacak. Gerçeğin Peşinde programının sonrasında ise saat 15.45’de “Yemekteyiz” programının yeni bölümünü ekranlara gelecek.

TV8 16 Ocak 2018 Salı Yayın Akışında Akşam Kuşağı

TV8 ekranlarında Salı günü akşam kuşağı için tercih edilen; saatler 20.00’ı gösterdiğinde akşam kuşağında yerli yapım bir sinema filmi Şaban Oğlu Şaban; Canciğer arkadaşlar Şaban ile Ramazan’ın komik öyküsü. Vatani görevini tamamlayan Şaban, tezkereyi alınca, eski komutanının yanında işe girer. Arkadaşı Ramazan’la birlikte, polisin bir türlü yakalayamadıkları kabadayı Kadırgalı Eşref’i yakalarlar ve kahraman olurlar. Bu başarılarından sonra Nazır Paşa onları gizli polis yapar. Bu arada Nazır Paşa’nın evinde kız kardeşinin elması çalınır. Nazır Paşa Şaban ve Ramazan’ı konağında araştırma yapmak ve elması bulmak için onları görevlendirildiğinin konu alındığı film TV8 ekranlarında olacak. Yerli yapım sinema filmi Şaban Oğlu Şaban’dan sonra saatler 22.15’i gösterdiğinde İnsanlar Alemi TV8 ekranlarında sevenleriyle buluşacak.

TV8 16 Ocak 2018 Salı Yayın Akışında Gece Kuşağı

TV8 ekranlarında 16 Ocak Salı, gününde bu yayın kuşağıyla geceyi bulurken saatler 00.15’i gösterdiğinde Yemekteyiz adlı programın tekrarını göreceğiz. Gecenin ilerleyen saatlerinde TV8 yayın akışında Yemekteyiz adlı programı saat 02.15’i gösterdiğinde Gerçeğin Peşinde adlı programın tekrarı ekranlarına gelecek. Gündüz kuşağında da ekranlara gelen Gerçeğin Peşinde adlı programın tekrar bölümünü sonrasında saat 04.15’i gösterdiğinde Gel Konuşalım programının tekrarı TV8 izleyenlerine sunulacak. TV8 ekranlarında 16 Ocak Salı günü bu yayın akışıyla seyircisiyle buluşturduktan sonra; TV8 ekranları yeni bir günün yayın akışına geçmiş olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler