Ana SayfaYaşamTV8 1 Şubat Perşembe Yayın Akışı

İlgili Postlar

TV8 1 Şubat Perşembe Yayın Akışı

TV8 1 Şubat Perşembe günü yayın akışı için ilk olarak tercih edilen bir sağlık programı TV 8 güne saat 07.00’da Günaydın Doktor adlı sağlık programı Yeni Bölümü ile başlıyor. Yetişkinleri sağlık konusunda bilinçlendiren TV8 saatler 08.00’a geldiğinde Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli BKM ekibinin hazırladığı formatla izleyenlerini güldürmeyi hedefliyor. Saat 09.15’e geldiğinde güne çocuklara hitap ederek devam eden TV8 Rus yapımı bir animasyon televizyon dizisi olan Maşa ile Koca Ayı ekranlara gelecek. Dizinin hikayesi bir Rus Maşa adında küçük bir Rus kızı ile sirkten emekli, Mişka adında bir ayı arasında geçen maceraları konu edinmektedir. Maşa ile Koca Ayı ile birlikte gün TV8’de başlamış olacak.

TV8 1 Şubat 2018 Perşembe Yayın Akışı Sabah Kuşağı

Maşa ile Koca Ayı çizgi filminin ardından Perşembe günü sabah kuşağında saat 09.30’da Gel Konuşalım programı Canlı Yayın ile TV8 ekranlarında magazin değerlendirmeleriyle en güncel haberler tartışılarak geçecek.

TV8 1 Şubat 2018 Perşembe Yayın Akışı Öğle Kuşağı

1 Şubat Perşembe günü yayın akışında öğle kuşağına gelindiği zaman Gel Konuşalım programının ardında TV8 ekranlarında saat 12.45’te Gerçeğin Peşinde adlı program canlı yayın ile izleyicisi ile buluşacak. Gerçeğin Peşinde programının sonrasında ise saat 15.45’de “Yemekteyiz” programının yeni bölümünü ekranlara gelecek.

TV8 1 Şubat 2018 Perşembe Yayın Akışında Akşam Kuşağı

Şubat ayının ilk gününde TV8 ekranlarında Perşembe akşam kuşağı için tercih edilen; saatler 20.00’ı gösterdiğinde akşam kuşağında yerli yapım bir sinema filmi Oflu Hocanın Şifresi 2 TV8 izleyenleriyle buluşacak. Komedi türündeki  filmin konusu; Ahmet, başkanlığı kaptırdığı için hala Oflu’ya çok kızgındır. Oflu Hoca yüzünden hem itibarını hem parasını kaybetmiştir. Tekrar başkan olmanın yollarını ararken zengin müteahhit İdris, oğlu Şaban’a Nur’u ister. Ahmet kendini kurtarmak için hemen kabul eder. Durumu öğrenen Kadir ve Oflu Nur’u kaçırmaya karar verirler.
Ama Nur’u kaçırırken yanlışlıkla Ahmet’in halasını kaçırırlar. Hala, Ali Osman’a evvelden beri aşıktır, onunla evlenmek istediğini konu alır.

TV8 1 Şubat 2018 Perşembe Yayın Akışında Gece Kuşağı

TV8 ekranlarında 1 Şubat Perşembe, gününde bu yayın kuşağıyla geceyi bulurken saatler 00.15’i gösterdiğinde Emre Doraman ile Aklımdaki Sorular adlı program ekranlara gelecek. Gecenin ilerleyen saatlerinde TV8 yayın akışında Emre Doraman ile Aklımdaki Sorular adlı programından sonra saat 02.15’i gösterdiğinde Yemekteyiz adlı programın tekrarını göreceğiz. Gündüz kuşağında da ekranlara gelen Gerçeğin Peşinde adlı programın tekrar bölümünü saatler 3.45’i gösterdiğinde Tv8 ekranlarında göreceğiz ve sonrasında saat 05.20’i gösterdiğinde Gel Konuşalım programının tekrarı TV8 izleyenlerine sunulacak. TV8 ekranlarında 1 Şubat Perşembe günü bu yayın akışıyla seyircisiyle buluşturduktan sonra; TV8 ekranları yeni bir günün yayın akışına geçmiş olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler