Ana SayfaKültür ve SanatMüzikTurhan Oğuzhan Atay ’dan Bir Diriliş Hikayesi: “Hey Kadın” Yayımlandı...

İlgili Postlar

Turhan Oğuzhan Atay ’dan Bir Diriliş Hikayesi: “Hey Kadın” Yayımlandı…

Başarılı müzisyen Turhan Oğuzhan Atay, yeni single çalışması “Hey Kadın”ı OnAir Sahne etiketiyle müzikseverler ile buluşturdu. Turhan Oğuzhan Atay ’dan Bir Diriliş Hikayesi: “Hey Kadın”. Detaylar Haberimizde…

Turhan Oğuzhan Atay ’dan Bir Diriliş Hikayesi: “Hey Kadın” Yayımlandı…

Turhan Oğuzhan Atay ‘ın “Hey Kadın” ı, dinleyici açısından ayrılık şarkısı gibi tınlasa da aslında bir diriliş şarkısı. Ünlü müzisyen şarkının hikayesini; “Geleceği pek de parlak olmayan bir ilişkinin içinde kaybolan ve karar mekanizması tamamen çökmüş bir adamın, bir gün rüyadan uyanıp kendisiyle barışma çabasının hikâyesi…” ifadeleriyle tanımlıyor…

İlk olarak 2020 yılında “Diğer Yanda” şarkısını dijital platformlar üzerinden yayımlayarak dinleyicilerine ulaşmaya başlayan Turhan Oğuzhan Atay, pandemi döneminde yara alan müzisyenlere destek olmak amacıyla kurulmuş “Olta” isimli albümler serisinin beşincisine de “Duymuyorlar” isimli çalışmasıyla katkıda bulundu.

Yeni Müzisyenlere Destek Olan Bir Müzik Adamı Turhan Oğuzhan Atay…

Hayatının belli dönemlerinde özel sektörde mühendislik yapan Turhan Oğuzhan Atay, şu anda çeşitli mekanlarda sahne alıp kendi müzikal çalışmalarına ağırlık verirken, iletişimde olduğu müzisyenlere de destek olmaya devam ediyor. Kendi şarkılarının düzenleme, mix-mastering işlemlerini de üstlenen müzisyen, diğer müzisyenlerin çalışmalarının düzenleme, mix-mastering işlemlerini de yapıyor.

Müziğin kendisi için en etkili ifade biçimi olduğunu belirten Turhan Oğuzhan Atay ’ın yeni şarkısı “Hey Kadın”ı dijital müzik servislerinden dinleyebilirsiniz.

İşte Turhan Oğuzhan Atay ’dan “Hey Kadın” Klibi;

 Turhan Oğuzhan Atay Dijital Platformlar:

Spotify I Apple Music I Fizy I Muud I Deezer I YouTube Music

Turhan Oğuzhan Atay Sosyal Medya:
Instagram I Twitter

OnAir Sahne Sosyal Medya:

MeetWeb I Instagram I Twitter I Facebook I TikTok I Linkedin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler