Ana SayfaDedikoduTuğba Özerk: "Eşim burnumu kırdı"

İlgili Postlar

Tuğba Özerk: “Eşim burnumu kırdı”

Bir magazin programına konuk olarak katılan ünlü şarkıcı Tuğba Özerk, bitme aşamasına gelen evliliği hakkında açıklamalarda bulundu. Özerk, eşi hakkında “Bana vurup saldırdıktan sonra burnumdan ağzımdan kan gelmeye başladı.” dedi. İşte detaylar…

Bundan dört ay önce büyük bir aşkla evlenen ünlü şarkıcı Tuğba Özerk ve Altan Nuh, şu sıralar boşanma aşamasında. Evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşan çift, ayrıldı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Renkli Sayfalar isimli magazin programına konuk olarak katılan Tuğba özerk, boşanma konusunda merak edilenleri anlattı, evliliğinde yaşadıklarını açıkladı.

Tuğba Özerk, “Bunları anlatmaktan üzüntü duyuyorum ama şiddet gördüm. Altan beni dövdü, burnum hala şiş zaten. Benden para saklıyormuş. Bu çok ayıp bir şey. Konser paralarım da Altan’ın hesabına yatıyordu. Bazı ödemelerim aksadı. Sonra bana ‘aa burada para varmış, bende unutma hastalığı var. Söylemeyi unuttum.’ dedi. O an boşanmaya karar vedim.

Avukatımla konuştum. Bana sakin olmamı söyledi. Orkestra şefim eşiyle birlikte bize yemeğe geldiler. Sohbet-muhabbet. Biz yeni albümün şarkılarını dinlerken içeri gelip ‘sesi kıs’ diye. Misafirler gitti, ben çok sinirlendim. Tepki verdim.

Telefonu yere atıp parçaladı. Benim elimdeki telefonu da alacağı sırada Cem’i aradım. ‘Cem Yetiş’ dedi. Cem eve geldi. O sırada Altan eşyalarını topluyordu.

Altan üzerime yürüdü. Polis çağırdık. Eve 2 tane memur geldi. Polisler gelince ‘ben şikayetçiyim’ dedi. Polislere ‘gitmesini istiyorum’ dedim. Tutanak tutuldu. Polisler gitti, o da evden çıktı.

10 dakika sonra kapı çaldı. Valizleri eve taşımaya başladı. Yine polisi çağırdım. Bu sefer alıp götürdüler. Bana vurup saldırdıktan sonra burnumdan ağzımdan kan gelmeye başladı. Hala burnumun içi kırık. Ben de kendimi savunmak için omuzunu ısırdım. Isırık mevzusu doğru.” diye konuştu.

Tuğba Özerk kimdir?

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler