Ana SayfaDedikoduTarkan Özel Hemşire Tuttu

İlgili Postlar

Tarkan Özel Hemşire Tuttu

Tarkan bir süre önce koronavirüse yakalandığını açıklamış, hastalığı hafif semptomlarla geçirdiğini söylemişti. Sağlını emin ellere bırakmak isteyen Tarkan özel hemşire tuttu. İşte detaylar;

Geçmiş Olsun Yağmuru

Ünlü sanatçının hastalığını açıklaması ardından Tarkan sosyal medyanın en çok konuşulan ismi oldu. Sağlık durumunun iyi olduğu bilinse de ünlü şarkıcının sevenleri onun için çok endişeli. Tarkan’ın sevenleri sanatçıya geçmiş olsun dileklerini sosyal medyadan iletti.

Sosyal Medyada Viral Olan Tarkan’ ın ‘Tavatar’ Paylaşımı…

Tarkan Coronavirüse Yakalandı!

Süreci çok hafif semptomlarla geçirdiğini belirten Megastar sevenlerini dikkatli olmaları konusunda uyardı:

“10 gün kadar önce PCR testim pozitif çıktı. Çok dikkat etmeme rağmen yakalandım ben de bu virüse. Ama merak etmeyin, çok hafif semptomlarla atlattım ve şimdi gayet iyiyim.

Aşıyla ilgili olumlu, olumsuz çok şey söyleniyor, yazılıyor, çiziliyor ve ben de neye inanacağımı şaşırıyorum bazen ama bu virüse yakalandığımda “iyi ki aşılıyım” diye düşündüm hep. Çünkü biliyor ve görüyorum ki aşı olmayanlar çok daha ağır atlatıyor Covit’i.

Aman kendinize iyi bakın, sağlıcakla kalın canlarım.

Sizi seviyorum”

Tarkan kimdir?

Tarkan Özel Hemşire Tuttu

Tarkan bir süre önce koronavirüse yakalandığını açıklamış, hastalığı hafif semptomlarla geçirdiğini söyleyerek aşının önemine dikkat çekmişti. Megastar’ın hastalık sürecinde kendine özel bir hemşire tuttuğunu öğrenildi.

Megastarın sağlık durumunun şuanda iyi olduğu yakın zamanda sağlığına kavuşacağı da gelen bilgiler arasında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler