Magazin Haberleri » Kültür ve Sanat » Müzik » Tarkan Ben Demek Doğa Demek Ağaç Demek!
tarkan ben demek doğa demek
tarkan ben demek doğa demek

Tarkan Ben Demek Doğa Demek Ağaç Demek!

Milyonların sevgilisi mega star Tarkan Pınar Dilek ile mutlu bir evlilik yaşıyor ve bu mutlu evlilikten liya adında birde kızları oldu . Reklam çekimi öncesi paylaştığı videoyla gündeme oturan sanatçı, sonrasında bir video daha paylaşıp kendisini ti ye almıştı. Mega Star Tarkan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla doğa aşığı yönünü bir kez daha gözler önüne serdi. Tarkan, ben demek doğa demek ağaç demek.


Tarkan kimdir?

Tarkan, ben demek doğa demek ağaç demek!

Milyonların sevgilisi mega star Tarkan Pınar Dilek ile mutlu bir evlilik yaşıyor ve bu mutlu evlilikten liya adında birde kızları oldu . Reklam çekimi öncesi paylaştığı videoyla gündeme oturan sanatçı, sonrasında bir video daha paylaşıp kendisini ti ye almıştı. Mega Star Tarkan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla doğa aşığı yönünü bir kez daha gözler önüne serdi. Tarkan ben demek doğa demek ağaç demek.

Tarkan yaptığı son paylaşımla ne kadar doğa aşığı olduğunu gözler önüne serdi, takipçileriyle paylaştığı fotoğrafları video haline getiren sanatçı paylaşımın altına şu notu düştü,“Bilmem hoşunuza mı gidiyor yoksa sıkılıyor musunuz ama ben bir doğacı, bir Karadenizli olarak ara ara böyle fotoğraf ve videolarımı paylaşmaya devam edeceğim. Çünkü ben demek doğa demek, ağaç demek, orman demek, yeşil demek…” satırlarını yazdı.

 Pınar Dilek kimdir?


 Tarkan’ın yıllar önce yaşadığı kimsenin bilmediği ağır travmalar!

Hakkında feza çınar

Avatar

İlginizi Çekebilir

Yıldız Tilbe Proje Albümünde Yer Alacak!

Yıldız Tilbe Proje Albümünde Yer Alacak!

Halk müziğinin, dizi ve film müziklerinin usta ismi Mazlum Çimen, anılarımıza sinmiş şarkılarını bir araya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir