Perşembe, Şubat 25, 2021
Ana Sayfa Kimdir Tara Mcmillan Kimdir?

Tara Mcmillan Kimdir?

-

Exxen’de yayımlanan Sihirli Annem dizisinin sevilen oyuncularından Tara Mcmillan kimdir? Tara Mcmillan kaç yaşında? Tara Mcmillan dizileri neler? Tara Mcmillan filmleri neler? Tara Mcmillan aslen nereli? Tara Mcmillan hangi burç? Tara Mcmillan hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda yazdık.

Tara Mcmillan Kaç Yaşında? Tara Mcmillan Aslen Nereli? Tara Mcmillan Hangi Burç?

Tara Mcmillan 1 Ocak 1995 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olan Tara Mcmillan, Oğlak burcudur.

Tara Mcmillan Kimdir?

Tara Mcmillan eğitim hayatını İstanbul’da tamamlamıştır. Tiyatroyla küçük yaşlarda tanışan Tara Mcmillan, liseden mevzun olduktan sonra “Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü”nü kazanmıştır. 2019 senesinde  Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mevzun olan Tara Mcmillan profesyonel oyunculuk kariyerine de tiyatro sahnesinde başlamıştır. Mevzun olduktan sonra İstanbul’da 2 sene çeşitli tiyatro oyunlarında yer alan Tara Mcmillan ilk ekran deneyimini ise Yeni Sihirli Annem dizisinde yer alarak yaşayacaktır. Exxen’de yayımlanacak dizinin kadrosunda yer alan Tara Mcmillan, eskiden Defne Joyfoster’ın canladırdığı “Eda” karakterine can vermektedir.

Tara Mcmillan Dizileri

  • 2021 – Sihirli AnnemCEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

selin-suremen

Güzellik Sektörünün Tek Ödüllü Eğitmeni Selin Süremen Uzman Adaylarını Uyardı!

0
Türkiye’nin ilk ve tek başarı ödülüne 2 yıl üst üste sahip olan Kalıcı Makyaj Eğitmeni Selin Süremen başarılara doymuyor. Süremen uzman adaylarını uyardı! Detaylar haberimizin...
selin-suremen-kimdir

Selin Süremen Kimdir?