Ana SayfaDizilerSurvivor'da Kavga! Hilmicem ve Mustafa...

İlgili Postlar

Survivor’da Kavga! Hilmicem ve Mustafa…

Survivor tüm hızı ile devam ederken, 73. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek Survivor da neler yaşanacak?  İlgiyle izlenen Survivor’da büyük heyecana sahne olan ödül oyununda Mustafa’nın argo sözü Hilmicem’i çılgına çevirir, sonrası ise… İşte detaylar

Survivor’un Doktoru Metin Kuş Kimdir?

Adada Turabi Krizi…

Survivor yeni bölümde Ünlüler’de Turabi krizi devam ederken karşı takıma verilen bölünmüşlük hissi başta Ümit Karan olmak üzere birçok yarışmacıyı rahatsız ediyor. Bu akşamki ödül oyununda ise Hilmicem ile Mustafa arasında büyük bir gerilim yaşanıyor. Olaya Murat’ın da dahil olmasıyla birlikte gerilim daha da büyüyor. Adada olaylar karışıyor.

Hilmicem ve Mustafa Kavgası Adaya Damgasını Vurdu…

Survivor 73. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölümde Ünlüler’de Turabi krizi devam ediyor. Turabi’nin tek başına takılması Ümit Karan’ı rahatsız ediyor. Turabi ise kendine haksızlık edildiğini diğer yarışmacıların da bölünmüş olduğunu söylüyor. Ada yaşamını yalnız başına geçiren Turabi, sıkıntılı anlar yaşıyor. Survivor’da bu akşam Ünlüler ve Gönüllüler, ödül oyununa çıkacaklar. Yarışmacılar ödülü görünce adeta kendinden geçiyorlar. Büyük mutluluk yaşıyor. Bu sırada yarışma esnasında büyük bir gerilim yaşanıyor.Oyun alanında ortalık karışıyor. Mustafa’nın argo sözü Hilmicem’i çılgına çeviriyor. İkili karşı karşıya gelirken diğer yarışmacıların araya girmesiyle birlikte ortalık yatışırken yeni bir kıvılcım dalgası da bu sefer Murat Ceylan ile Mustafa’yı karşı karşıya getiriyor. Bu akşam hareketli ve heyecan dolu bir Survivor izleyiciyi bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler