Cuma, Mayıs 14, 2021
Ana Sayfa Diziler Survivor Tarihinde İlk Kez Yaşandı! Hangi İsim Ceza Aldı?

Survivor Tarihinde İlk Kez Yaşandı! Hangi İsim Ceza Aldı?

-

Survivor tarihinde bir ilk yaşandı. Survivor 2021’in son bölümünde kuralları ihlal ederek yemek yiyen yarışmacı hangi cezayı aldı? Acun Ilıcalı bu duruma çok sinirlendi. Detaylar haberimizin devamında…Survivor İletişim Oyununu Hangi Takım Kazandı?Survivor 2021’in son bölümünde yarışmacılarda İsmail Balaban yarışma kurallarını ihlal ederek yiyecek temin etti. Konseyde konuşan Acun Ilıcalı, kameranın kayıtta olduğu sırada, görevlinin de uyarısına rağmen yemek yiyen İsmail’e çok sinirlendi ve Survivor tarihinin diskalifiye dışında en ağır cezalarından birini İsmail Balaban’a verdi.

Hiç Başıma Gelen Bir Durum Değil

Ilıcalı, “İsmail oyun alanında bir yiyecek buluyor. Kameranın kayıtta olduğu sırada bizim görevlimiz İsmail’e besini yememesi gerektiğini söylüyor. İsmail ise çok aç olduğunu söyleyerek bunu yiyor. Bu hiç başıma gelen bir durum değil. Görevli uyardığı halde İsmail bunu yiyor. Kamera kayıttayken görevli sana yememeni söylüyor. Sen de kayıtta olduğunu bile bile bunu yiyorsun” dedi.

İsmail Balaban ise, “Burada en çok zorladığım şey açlık. Ödül oyununu kaybetmiştik ve en çok sinirlendiğim oyun oldu. Sonrasında kampa gittik. Odun aramaya gittim. Oyun alanına da yakındı bizim kamp alanımıza ve oraya gittim. Kimse de yoktu. Yiyecek buldum orada. Onları aldım kampa geldim. Oradaki görevli beni gördü. Yememiştim henüz ancak o kamerayı getirdi. Yemediğim için ceza alacağıma yiyerek ceza alayım diye düşündüm ve yedim” diyerek kendini savundu.

Gerekirse Avlanacaksın

Acun Ilıcalı İsmail Balaban’a sinirlenerek “Survivor’da yenilen yemeğin bendeki karşılığı çaresizliktir” şeklinde konuştu. Ilıcalı Balaban’a verilen cezayı şu şekilde açıkladı;

“Sen bir kamera kaydı varken ve uyarısı net bir şekilde yapıldığı halde yedin. Bu başka bir boyut. Bu ‘Bakın ben işte böyle yerim’ mesajıdır. Bizim prodüksiyonumuzda her çalışan kişi beni temsil etmektedir ve ben demektir. Bunu benim önümde yemekle, benim bir kardeşimin önünde yemen arasında fark yok. Survivor’da yenilen yemeğin bendeki karşılığı çaresizliktir. Hiç mutlu değilim, bir yarışmacıya yaptırım uygulamak benim için eziyet. Ancak seyircimizin güvenini sarsamayız. Sana farklı bir yaptırım yapacağız. Bundan sonraki 3 oyunda oynamayacaksın. Bundan sonraki de 3 yemek ödülünü yemiyorsun. Bu yarışma fiziki zor şartlara dayanma yarışması. Gidip avlanacaksın gerekirse. Dayanamıyorsan da dayanabilen devam edecek.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Ünlü Oyuncu Büşra Pekin'in Acı Günü

Ünlü Oyuncu Büşra Pekin’in Acı Günü!

0
Bir çok dizi ve filmin aranan yüzlerinden, Büşra Pekin acı gününü sosyal medya hesabından paylaştı. Ünlü oyuncu Büşra Pekin'in babası, Volkan Pekin, pazartesi günü...