teensexonline.com
Ana SayfaÜnlüler"Sübyancı Diyorlar..."

İlgili Postlar

“Sübyancı Diyorlar…”

 

Sübyancı’ diyorlar korkuyorum! Ünlü yönetmen Onur Ünlü savcılığa başvurdu

Yönetmen Onur Ünlü, kendisinden 20 yaş küçük oyuncu Hazar Ergüçlü ile ilişkisi nedeniyle, sosyal medyada hakarete ve ‘Sübyancı’ denilerek tehditlere maruz kaldığını söyleyip savcılığa başvurdu: Saldırıya uğrayabilirim.‚

Yönetmen Onur Ünlü, kendisinden 20 yaş küçük oyuncu Hazar Ergüçlü ile ilişkisi nedeniyle eleştiriliyor. Hakaretlere de maruz kalan Ünlü ‘sübyancı’ sözü nedeniyle savcılığa başvurdu.

Kendisinden 20 yaş küçük oyuncu Hazar Ergüçlü ile ilişki yaşayan Onur Ünlü, kendisine yöneltilen tehdit içerikli ifadeler nedeniyle savcılığa şikayette bulundu.

“Hakkımda linç kampanyası düzenleniyor.”

Günaydın’dan Dilek Yaman’ın haberine göre; 46 yaşındaki Onur Ünlü, savcılığa şikayette bulundu: “26 yaşındaki Hazar Ergüçlü ile ilişkim nedeniyle sosyal medyada hedef haline getiriliyorum. ‘Torunun yaşındaki kızla berabersin, sübyancı’ diyerek hakkımda linç kampanyası düzenleniyor.”

61 sosyal medya kullanıcısından şikayetçi oldu.

Ünlü oyuncu Onur Ünlü , “Söz konusu eleştiriler, küçük düşürücü küfürler; itibarıma, haysiyetime yönelik ağır ithamlar. Bu yüzden halk bana karşı öfkeyle yaklaşıyor. Fiziksel bir şiddete maruz kalabilirim” diyerek 61 sosyal medya kullanıcısından şikayetçi oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler