Perşembe, Eylül 23, 2021
Ana Sayfa Diziler Son Yaz Dizisinin Günü Değişti

Son Yaz Dizisinin Günü Değişti

-

Geçtiğimiz senenin en beğenilen yapımlarından biri olan Son Yaz dizisi yakında yeniden izleyicileriyle buluşacak. Yeni sezonda değişen kadrosuyla ekranlara gelecek olan Son Yaz disinin günü değişti. Peki Son Yaz disinin yeni yayın günü ne zaman? İşte detaylar;

Son Yaz Dizisinde Yaprak Dökümü

Dizide Canan’ı canlandıran Funda Eryiğit’in diziden ayrılmak istemesi üzerine 21. bölümde Canan karakteri öldürülmüştü. Ancak diziye tek veda eden isim Eryiğit olmadı. Şebnem Dönmez, Emre Karayel ve Erdem Şanlı da dizinin kadrosundan ayrılmıştı.

Kadroya Birce Akalay Dahil Oldu

Diziye yeni katılan Birce Akalay’ın canlandırdığı Sare’nin gelişi ile “Son Yaz”da yaşanacaklar şimdiden en çok merak edilen şeylerden biri. Kara ailesi ve Akgün’ün hikayesi İstanbul’a taşınırken akıllardaki tek soru ise Canan’ın acı kaybının ardından yaşanacak olan olaylar.

Canan’ın ölümünden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Kara ailesi ayrı yerlere savrulmuş, eşinin ölümünü kaldıramayan Selim (Ali Atay) ise inzivaya çekilmiştir.

Birce Akalay Kimdir?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Engin Akyürek'e Beğeni Yağdı

Engin Akyürek’e Beğeni Yağdı

0
Geçtiğimiz dönemlerde bir sosyal medya hesabı açan ünlü oyuncu Engin Akyürek, sosyal medyayı kullanmayı alışmışa benziyor. Dün su altında çekildiği fotoğrafları sosyal medya hesabında...
Melisa Şenolsun Beğeni Topladı

Melisa Şenolsun Beğeni Topladı

Melodi Elbirliler Kimdir?

Melodi Elbirliler Kimdir?

Arda Türkmen ve Melodi Erbirliler'e Nazar Değdi

Arda Türkmen ve Melodi Erbirliler’e Nazar Değdi