Ana SayfaÜnlülerSon Dakika! Cezaevindeki Halil Sezai Ameliyat Oldu...

İlgili Postlar

Son Dakika! Cezaevindeki Halil Sezai Ameliyat Oldu…

Bir kaç hafta önce cezaevinde tutuklanarak konan ünlü şarkıcı Halil Sezai’den haber var. Ünlü sanatçıya cezaevinde darp iddiası!.. Halil Sezai sadece bir gün hastanede yattığı ve ameliyat olduktan sonra tekrar geri cezaevine götürüldüğü öğrenildi… Halil Sezai neden ameliyat oldu? Detaylar Haberimizde..

Halil Sezai’nin Avukatından Açıklama

Son Dakika! Cezaevindeki Halil Sezai Ameliyat Oldu…

Usta sanatçı Halil Sezai, kiralandığı evde film çekimlerine izin vermek istemeyen yan komşusunu tehdit ve darp ettiği iddiasıyla karakola düşmüş, İki hafta önce 67 yaşlarındaki sitedeki komşusu Hüseyin Meriç’e darp ettiği görüntüler ise bugün ortaya çıkıncada tutuklanarak cezaevine konmuştu.

Kavga esnasında yaralandığı açıklanan şarkıcı Halil Sezai’nin adliyeye getirilirken de sağ elinin sargılı olduğu gözlemlenmişti.

Halil Sezai kimdir?

Ünlü şarkıcı’nın yaklaşık iki gün önce sağ elindeki problem sebebiyle Marmara Üniversitesi Ortopedi bölümüne cezaevi aracıyla getirilerek sağ elinden ameliyat geçirdiği öğrenildi.

Hastanede sadece 1 gün kalan ünlü sanatçı, tekrar geri Maltepe’de bulunan Cezaevi’ne döndü. Usta şarkıcının şu anda sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler