Ana SayfaKültür ve SanatMüzikSezen Aksu ‘dan 15 Şarkı Hediye!

İlgili Postlar

Sezen Aksu ‘dan 15 Şarkı Hediye!

Pandemi döneminde çalışmayan, üretemeyen tüm müzisyenlere müziğin susmaması adına 400’ü aşkın şarkısını hiçbir ücret almadan kullanıma açan Sezen Aksu müzik sektörünün canlanmasını sağladı ve genç ses Cem Bekar’a şarkılarını teslim etti. Detaylar haberimizde…

Tüm Dijital Platformlarda

Farklı ses rengiyle olduğu kadar söylediği şarkılarla müzik severlerin dikkatlerini üzerine çeken pop müziğin yeni idolü Cem Bekar 15 ayrı Sezen Aksu şarkısından oluşan “Yolculuk” isimli albümü ile kariyerinde emin adımlarla ilerliyor.

Ünlü iletişimci Özgür Aras’ın prodüktörlüğünü yaptığı 15 şarkının sözü ve müziğinde Sezen Aksu, düzenlemelerinde Mehmet Bahadır Kara ve Cem Bakar imzası bulunan “Yolculuk” albümü birbirinde hit şarkılar yer alıyor.

Sezen Aksu Bana ‘Çok Güçlü Bir Sesin Var’ Dedi…

Müjdat Gezen Sanat Akademisi’nden mezun olduktan sonra birçok ünlü isme vokalistlik yapan Cem Bekar, ‘O Ses Türkiye’ yarışmasında Ebru Gündeş’in takımında başarılı performanslarıyla adından söz ettirmişti. Şubat ayında sözü ve müziği Sezen Aksu imzalı şarkısı “Bu Kadar Mı?” ile pop müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan Cem Bekar, yine Sezen Aksu’nun, ‘Aldırma Deli Gönlüm’, ‘Bende Yoluma’ Giderim’, ‘Beş Çayı’, ‘Bir Süre Düşmanız’, ‘Gidemem’, ‘Güle Güle’, ‘Güvercin’, ‘Kanıma Dokunuyor’, ‘Mış Gibi’, ‘Perişanım Şimdi’, ‘Tükeneceğiz’, ‘Yazık’, ‘Yol Arkadaşım’ şarkılarının yer albüm müzikseverler tarafından tam not aldı.

Cem Bekar’ın ilk klibi sözü ve müziği Sezen Aksu imzalı yıllar önce Gülben Ergen’in okuduğu  “Kanıma Dokunuyor” Can Karabulut tarafından İstanbul Belgrat Orman’ında çekildi.

Cem Bakar “Yolculuk” albümü tüm dijital müzik marketlerde ve aynı zamanda müzik severlerin arşivinde yer alması için müzik marketlerin raflarında yerini alırken fotoğraflar Ferhat Başer çekti ,styling’i Özgür Akman yapıldı.

Kanıma Dokunuyor Şarkı Sözleri

Ben seni ömürlük sevdim
Hain sen usandım
Kanıma dokunuyor ne yaIan söyleyeyim
Zulüm mü kuşandın?
Dönde bir halime bakıver bari
Nerelerdesin be öldün mü?
EIIeri sevdin de iyimi oldu
Benden hasını gördün mü?
Canımın içi kaIk yaraları sar
Toz duman bak buraları dar
Yağmadan şakaklara kar
Gelmezsen geleceğim
Kendimi senden kaçıramadım yar
Kalbimi yeniden uçuramadım
Adaklar adadım bir kere daha sar
Yedi bahar oldu hiç uyuyamadım
Ben seni ömürlük sevdim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler