Ana SayfaDedikoduŞeyma Subaşı Çalıntı Gelinlik İddalarına Son Noktayı Koydu

İlgili Postlar

Şeyma Subaşı Çalıntı Gelinlik İddalarına Son Noktayı Koydu

Şeyma Subaşı Çalıntı Gelinlik İddalarına Son Noktayı  Koydu

Şeyma Subaşı, gelinliğinin çalıntı tasarım olduğu iddialarına “Aynı tasarımcı 2018 koleksiyonunda bunu tasarlanmış; ben de satın aldım.” sözleriyle son noktayı koydu.

Şeyma Subaşı, gelinliğinin çalıntı tasarım olduğu iddialarına son noktayı koydu. “Aynı tasarımcı 2018 koleksiyonunda bunu tasarlamış; ben de satın aldım.” dedi.

Fransa’da önce Marsilya’ da nikah ardından St. Tropez’de düğün yaparak Acun Ilıcalı ile dünya evine giren Şeyma Subaşı’nın, düğününde giydiği gelinlik çok tartışıldı.

Şeyma’nın gelinlikle çektirdiği fotoğrafın sosyal medyada paylaşılmasının ardından, birçok sosyal medya kullanıcısı, gelinliğin ABD’ li oyuncu Hailee Steinfeld’in 2017 Altın Küre Ödül Töreni’nde giydiği kıyafetle aynı olduğunu yazdı.

 

Vera Wang imzalı gelinliğin çalıntı tasarım olduğu da iddia edildi. Ancak Şeyma Subaşı, Instagram hikayesinden yaptığı paylaşımla, yapılan yorumları bıçak gibi kesti.

İşte Şeyman’nın söylentilere noktayı koyduğu açıklaması:

 

Gelinliği kopya derken! Aynı tasarımcı 2018 koleksiyonunda bunu tasarlamış; ben de satın aldım. Sanki başka bir tasarımcıya diktirmişiz gibi… Kopya çıktı derken?

Yaptığı herşey olan genç modacı, artık bir instagram fenomeni haline dönüştü. Neredeyse her anını her dakikasını takpiçileriyle paylaşan genç isim, bu konu da bir uzman. Doğal olarak yılın düğünü olarak adlandırdığı kendi düğününün öncesinde de yaptığı herşeyi paylaşan, düğün esnasında da her dakikayı gözler önüne sren genç modacı, sonrasında yapılan eleştirilere de cevap vermeye başladığını son vermiş olduğu cevap ile çok net anlıyoruz.

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler