Salı, Mayıs 11, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Şevval Şahin ve Yiğit Marcus Aral’dan Çocuk Açıklaması

Şevval Şahin ve Yiğit Marcus Aral’dan Çocuk Açıklaması

-

Şevval Şahin ile Yiğit Marcus Aral çifti önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Geçtiğimiz günlerde “Çocuk olmadıkça evliliğe gerek yok” ifadelerini kullanan Marcus Aral “Çocuk düşünüyor musunuz?” sorusuna dikkat çeken bir yanıt verdi.Geçtiğimiz yaza damga vuran korona partileriyle gündemden düşmeyen Şevval Şahin ile Yiğit Marcus Aral çifti önceki gün Nişantaşı’ndaydı.

“EVLİLİĞE TAMAMEN KARŞI DEĞİLİM..”                                                            “Çocuk olmadıkça evliliğe gerek yok” sözleriyle tartışmalara neden olan Yiğit Marcus Aral, sözlerinin yanlış anlaşıldığını ifade etti. Evliliğe tamamen karşı olmadığını söyleyen Aral, “Aile baskısı olmadığı için biz de kendimizi zorunlu hissetmiyoruz, sonuçta modern insanlarız” diye konuştu.

“Ailelerimizden yana bir sıkıntı yok. Ama yine de her şeyin hayırlısı” diyen 32 yaşındaki Aral, “Çocuk düşünüyor musunuz?” sorusuna dikkat çeken bir yanıt verdi.

“ÇOCUK YAPMASI KOLAY AMA…” 
“İkimiz de daha çok genciz. Böyle bir düşüncemiz henüz yok. Dünyanın durumu da, Covid-19 malum. Çocuk yapması kolay ama büyütmesi zor aslında.”

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Allon Hakko ve Merve Oflaz Sahilde Yürürken Görüntülendi

Allon Hakko ve Merve Oflaz Sahilde Yürürken Görüntülendi

0
Burcu Esmersoy'dan ayrıldıktan bir süre Arka Sokaklar dizisinin oyuncusu Merve Oflaz ile bir aşka yelken açan Allan Hakko geçtiğimiz gün objektiflere yakalandı. Allan Hakko...

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak Aşka Geldi!

Sevilen 3 Dizi Ekranlara Veda Ediyor

Seren Serengil'den Ablası Hakkında Bomba Açıklamalar

Seren Serengil’den Ablası Hakkında Bomba Açıklamalar