Pazartesi, Temmuz 26, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Sertap Erener'den Çocuk Çıkışı

Sertap Erener’den Çocuk Çıkışı

-

Bodrum’da düzenlenen bir çevre etkinliğine katılan Sertab Erener’in “Artık çocuk doğurmamamız, çoğalmamamız gerekiyor.” açıklamalarıyla gündeme damgasını vurdu. Sertap Erener’den çocuk çıkışı geldi. İşte ünlü şarkıcıların o açıklamaları;Sertap Erener Köy Hayatı Yaşayacak

Ünlü sanatçı Sertab Erener şehir yaşantısından uzak doğayla iç içe yaşamaya başladı. Salgın nedeniyle 1,5 yıldır Bodrum‘da köy hayatı yaşayan Erener, Bodrum Belediyesinin yaptığı Gençlik ve Tarım kampını açılmadan ziyaret ederek Başkan yardımcısı Tayfun Yılmaz’dan bilgi aldı.Ünlü sanatçı Sertab Erener pandemi nedeniyle Bodrum’da köy hayatı yaşamaya başladı. Bodrum’un bir köyüne yerleşen Sertab Erener bahçesinde ekin ekerken bir yandan da müzikle ilgili çalışmalarına devam ediyor.

“Ne Olacağını Neden Düşünemiyoruz?”

Müzik camiasının başarılı sanatçılarından Sertab ErenerMuğla‘nın Bodrum ilçesinde temizlik hizmetlerinde yapılacak çalışmalarının tanıtıldığı toplantıya katıldı. Etkinlikte konuşma yapan şarkıcının çocuk sahibi olmakla ilgili sözleri herkesi şaşkına çevirdi.

Yeni Asır’da yer alan habere göre, Bodrum Belediyesinin düzenlediği atık toplama, ayrıştırma ve geri dönüşüm konulu basın toplantısında konuşma yapan sanatçı Sertap Erener, şunları söyledi: “Bireysel olarak o kadar çok şeyi bilinçsizce tüketip sonradan ne olacağını düşünmeden yaşıyoruz ki bununla ilgili keskin bir bilince ve birlikteliklere ihtiyacımız var.”

Sertap Erener’den Çocuk Çıkışı

“Ben her gün yola çıktığımda sağa sola bakmamaya çalışıyorum çünkü gerçekten çok acıklı. En temel sorunumuzda çoğuz, milyarlarca insanız ve artık çocuk doğurmamamız gerekiyor. Biraz duralım gerçekten, çoğalmamamız gerekiyor. Fareden beter olduk, onlar bizden az ürüyor olabilirler.”

Sertap Erener: “Utanıyorum İnsan Olmaktan”

Sosyal Medyadan Tepki Yağdı

Şarkıcının konu hakkında söyledikleri etkinliğe katılan vatandaşların tepkisini çekti. Erener’in fare benzetmesine sinirlenen vatandaşlar, “Öfkesini çocuk sahibi insanlardan çıkarmasını anlayamadık. Bu nefret söylemi çok yersiz ve hadsizce” diyerek tepki gösterdi.

Sertab Erener kimdir?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Mehmet Çelik' in Taciz İddialarına Bomba Cevabı

Ünlü Oyuncu Mehmet Çelik’ in Bir Kızı Taciz Ettiği İddialarına Bomba...

0
M.C. adında bir kız, yaz tatil için seçtiği Çeşme'de ünlü oyuncu Mehmet Çelik tarafından cinsel tacize uğradığı ifade ederek şikayetçi olması Magazin Haberleri 'nde...
Gece Klüplerinin Kraliçesi Geri Döndü

Gece Klüplerinin Kraliçesi Geri Döndü…