Ana SayfaDedikoduSerkan Mehmet Durdu'dan Evlilik Açıklaması

İlgili Postlar

Serkan Mehmet Durdu’dan Evlilik Açıklaması

Yaklaşık 7 aydır Serkan Mehmet Durdu ile aşk yaşayan Bestemsu Özdemir, geçtiğimiz günlerde “Evlilik teklifi bekliyorum” demişti. Durdu, sevgilisinin yaptığı açıklamayla ilgili “Yakında gelecek. Çok güzel bir teklif planlıyorum” ifadelerini kullandı. Serkan Mehmet Durdu’dan evlilik açıklaması geldi. İşte o açıklamalar;

Objektiflere Takıldılar

Oyuncu Bestemsu Özdemir ve sevgilisi Serkan Mehmet Durdu ile birlikte dün akşam Ataköy’deki bir mekanda sahne alan Yaşar İpek’i dinlemeye gitti. Çıkışta objektiflere yansıyan çift, gazetecilerle sohbet etti.

Serkan Mehmet Durdu’dan Evlilik Açıklaması

Yaklaşık 7 aydır Durdu ile aşk yaşayan Özdemir, geçtiğimiz günlerde ilişkisiyle ilgili sorulara “Her şey yolunda. Ben de evlilik teklifi bekliyorum. Bakalım ne zaman gelecek? Buradan da ona duyuralım” ifadelerini kullanarak, kahkaha atmıştı. Durdu, muhabirlerin ünlü oyuncunun bu sözlerini hatırlatılması üzerine “Yakında gelecek. Çok güzel bir teklif planlıyorum” dedi.

Öte yandan aşıklar, geçtiğimiz aylarda ilk kez basın mensuplarının karşısına birlikte çıkmıştı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan ikiliden Özdemir, “İlişkimiz yaklaşık iki, üç ay önce başladı” demişti.

Daha önce, “Aşktan yana yüzüm gülmüyor” açıklamasını yapan Bestemsu Özdemir, “Sanırım bu sefer aradığım aşkı buldum. Şans bu sefer benden yana gibi oldu” şeklinde konuşmuştu.

Oyuncu, geçtiğimiz ay muhabirlerin “Özel hayatınız nasıl gidiyor?” sorusuna, “Gitmiyor” yanıtını vermişti. Bestemsu Özdemir, ardından, “En çok dert yakındığım konu benimle alakalı olmaması… Ne yazık ki ilişki konusunda mutlu olamıyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Özdemir, ayrıca, Hülya Avşar’ın “Instagram’ı olan bir sevgili istemem. Sosyal medyada vakit geçiren erkekler bana göre değil” şeklindeki açıklamalarının hatırlatılmasından sonra şunları söylemişti:

Bence Hülya Avşar son derece haklı. Sürekli fotoğraf çekilip, koyan erkek bana itici geliyor. Benim ilişkideki kriterim ‘adam’ olsun, ‘insan’ olsun…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler