Ana SayfaÜnlülerSelami Şahin'den yeni albüm müjdesi

İlgili Postlar

Selami Şahin’den yeni albüm müjdesi

Selami Şahin’den yeni albüm müjdesi… Bir Selami Şahin Müzikali ‘Seninle Başım Dertte’ yaz turnesi kapsamında Bodrum’da sahnelenen etkinliği izleyenler arasında yer alan Selami Şahin, yeni albüm müjdesi verdi. Selami Şahin’in yeni albümü ne zaman yayınlanacak? Albümde hangi şarkılar yer alacak? Detaylar haberimizde…

Selami Şahin’e Büyük Sürpriz!

Bir Selami Şahin Müzikali ‘Seninle Başım Dertte’ Bodrum’da

Usta sanatçı Selami Şahin, Türkiye’de ilk defa bir sanatçının şarkılarından oluşan, Türkiye’nin dört bir yanında izleyici ile buluşan Bir Selami Şahin Müzikali ‘Seninle Başım Dertte’nin Bodrum gösterimini izlemeye gidenler arasında yerini aldı. Başrollerini Toprak Sağlam ve Lider Şahin’in paylaştığı, Suna Keskin, İsmail Düvenci, Hakan Altıner, Burçin Bildik, Elhan Tok, Cenk Tunalı, Anıl Yülek, Öncil Aktarıcı gibi isimlerin yer aldığı müzikali izlemeye yaklaşık beş yüz kişi giderken, Selami Şahin eşi Didem Şahin, Tanju Babacan, Ruhsar Öcal ve Seyyal Taner gibi önemli isimler de izleyiciler arasındaydı.

Selami Şahin kimdir?

Selami Şahin’in nasıl geldiğini anlatan bir müzikal oldu

Bodrum’da çok güzel bir atmosfer olduğunu ifade eden müzikalin oyuncularından Burçin Bildik, “Türkiye’de yapılan çok önemli bir müzikal. Selami Şahin şarkılarından oluştuğu için çok önemli. Selami Şahin’in nasıl geldiğini anlatan bir müzikal oldu.” diye konuştu.

Her defasında mutluluktan ağlıyorum izlerken

Selami Şahin ise, proje ile ilgili “Proje çok güzel, oğlum ve tiyatro sanatçılarından çok önemli değerli isimler var. Yalnız tiyatro ve müzikal değil, ikisi bir arada oluşu ve yapılmamışı yapmak çok önemli bir şey. Şükürler olsun ki çok iyi gidiyor. Oğlumun her zaman yanında olacağım. Her defasında mutluluktan ağlıyorum izlerken. İnanıyorum ki bu projeye da farklı şeyler ekleyip daha iyi yerlere getirecekleri. Adım adamı daha iyi yerlere gelecekler inşallah.” dedi.

Selami Şahin’den yeni albüm açıklaması

Yaptığı konuşmada yeni albüm müjdesi de veren Selami Şahin, “Yeni albümüm yolda 12 parçadan oluşan. Yılların tecrübesi ile söylüyorum. Hayatımın en güzel 12 şarkısından oluşan bir albüm olacak. Şu anda albümümün ismi belli değil ama hazırlıklar bitsin eşim ve çocuklarımla oturup karar vereceğiz albüm ismine.” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler