Ana SayfaDedikoduŞarkıcı Emrah'dan Şok Eden Açıklamalar

İlgili Postlar

Şarkıcı Emrah’dan Şok Eden Açıklamalar

Emrah, önceki gün alışveriş için geldiği Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. 40’ıncı sanat yılının içinde olduğunu ve yakında yeni projeleriyle sevenleriyle buluşacağını dile getiren 51 yaşındaki sanatçı, meslektaşlarına şöhret konusunda uyarıda bulundu. Aynı zamanda oyunculuk da yapan Emrah, “Şöhret sizi idare ederse aynaya baktığınız zaman kendinizi farklı görürsünüz” dedi. Şarkıcı Emrah’tan şok eden açıklamalar geldi.

“Evleri Ayırdığımız Doğru Değil”

Şarkıcı Emrah ile Sibel Kirer, geçtiğimiz aylarda boşanmıştı. 51 yaşındaki şarkıcıdan dünyaya gelen Eleysa ve Elyesa adındaki iki çocuğunun velayetinin Sibel Kirer’e verildiği belirtilmişti. Daha önce ‘ayrılık’ haberlerine ilişkin açıklama yapan ikiliden Kirer, “Boşansak ortaya çıkardı, biz boşanmadık, yüzüğüm de parmağımda. Evleri ayırdığımız doğru değil” diyerek, iddiaları yalanlamıştı.

“Ömrümün Sonuna Kadar Dağ Gibi Yanındayım”

Kızım’ adlı şarkıyı sosyal medya hesabından yayınlayan Emrah, gönderisinde Eleysa’ya şu sözlerle seslenmişti:

Eleysa’m doğum günün kutlu olsun yavrum. 5 yaşındasın artık gözümün nuru. Canım kızım bu şarkıyla sana aşkımı ilan ettim. Sen benim ciğerparemsin. İyi ki benim kızımsın, iyi ki senin babanım. Rabbim sana mutlu sağlıklı ve güzel ömürler nasip etsin. Şunu hiçbir zaman unutma prensesim; ömrümün sonuna kadar dağ gibi senin yanındayım. Seni seviyorum aşkım.

“Müzikten Kopulmaz”

Emrah, önceki gün alışveriş için geldiği Nişantaşı Citys’te görüntülendi. 40’ıncı sanat yılının içinde olduğunu ve yakında yeni projeleriyle döneceğini belirten ünlü şarkıcı “Ben müzikten hiçbir zaman kopmadım ki. Yaptığım işler ortada. Müzikten kopulmaz, bırakamazsınız yani” dedi.

“Siz Susun İşiniz Konuşsun”

“Ben işlerim ve projelerimle gündemde olmayı tercih ediyorum. ‘Siz susun, işiniz konuşsun derim’ ben” şeklinde konuşan Emrah, şöhretin kendisini yönetmesine izin vermediğini ve kariyeri boyunca hep halkın içinde olduğunu söyledi.

Şarkıcı Emrah’dan Şok Eden Açıklamalar

Son dönemde şarkıcıların sokaklarda korumalarıyla gezmesini de yorumlayan ünlü isim, meslektaşlarının şöhretlerini iyi yönetmesi tavsiyesinde bulunup şöyle konuştu:

Ben insan içinde olmayı seviyorum, onlarla sohbet etmeyi, merhaba demeyi severim. Örneğin simitçiden simit ve ayran alır hem yürür hem yerim. Tabii korumayla gezilecek yer var gezilmeyecek yer var. Bir konser ya da programınız olur gerektiğinde kullanılır. Öbür türlü şöyle bir şey vardır. ‘Şöhret mi sizi idare ediyor, siz mi şöhreti idare ediyorsunuz?’ durumu ortaya çıkar. Orada ince bir çizgi var. Kimin sizi idare ettiği önemli. Şöhret sizi idare ederse aynaya baktığınız zaman kendinizi farklı görürsünüz. Parayı yönetmek de öyledir.

Kariyerinde 40’ıncı yılın içinde olduğunu da sözlerine ekleyen şarkıcı, müziğin mi yoksa oyunculuğun mu zor olduğu sorusu üzerine ise “Hiçbir iş kolay değil. 40 yıldır aşık olduğum mesleği yapıyorum. Bir daha dünyaya gelsem yine aynı işi yapmayı isterim. Müzik bir sevdadır, aşktır, oyunculuk da öyle” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler