Perşembe, Mart 4, 2021
Ana Sayfa Kimdir Şan Bingöl Kimdir?

Şan Bingöl Kimdir?

-

Exxeb’de yayımlanan “Hükümsüz” dizisinin sevilen oyuncularından Şan Bingöl kimdir? Şan Bingöl kaç yaşında? Şan Bingöl aslen nereli? Şan Bingöl dizileri neler? Şan Bingöl filmleri neler? Şan Bingöl hangi burç? Şan Bingöl hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda yazdık.

Şan Bingöl Kaç Yaşında? Şan Bingöl Aslen Nereli? Şan Bingöl Hangi Burç?

Şan Bingöl 21 Temmuz 1981 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Aslen İzmirli olan Şan Bingöl, Aslan burcudur.

Şan Bingöl Kimdir?

Şan Bingöl eğitim hayatını İstanbul’da tamamlamıştır. Lise yıllarında tiyatroya başlayan Şan Bingöl, liseden mevzun olduktan sonra “Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Bölümü”nü kazanmış ve başarı ile mezun olmuştur. Arından yine Bahçeşehir Üniversitesi’de Oyunculuk bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamlayan Şan Bingöl Fox Tv ekranlarında yayımlanan “O Hayat Benim” dizisinde canlandırdığı “Alp” karakteriyle büyük bir çıkış yakalamış ve dikkatleri üzerine çekmiştir.

Şan Bingöl 2021 senesinde Exxen’de yayımlanan kadorsunda Mehmet Ulay, İsmail Hacıoğlu, Hande Doğan Demir, Burçin Terzioğlu ve Alican Yücesoy gibi isimlerin yer aldığı “Hükümsüz” dizisinde rol almıştır.

Şan Bingöl Dizileri

  • 2014 – O Hayat Benim
  • 2021 – HükümsüzCEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Aslıhan Karalar

Aslıhan Karalar Setlere Döndü! İşte Sürpriz Projesi

0
Son olarak TRT'deki 'Kuruluş Osman' dizisinde Burçin Hatun karakterine hayat veren Aslıhan Karalar, uzun bir aradan sonra setlere döndü. İşte yeni projesi...Aslıhan Karalar kimdir?Güzel...

Müslüm Gürses vefatının 8. yılında anıldı

Defne Samyeli: Hiçbir zaman karışmadım