Ana SayfaDizilerŞahin Tepesi dizisinin afişi yayınlandı!

İlgili Postlar

Şahin Tepesi dizisinin afişi yayınlandı!

Ay Yapım’ın yeni projesi olan Şahin Tepesi dizisinin afişi yayınlandı,yeni dizinin afişini görenler Aşk-ı Memnu’ya benzetti.

Yeni dizinin afişinde Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Murat Aygen otururken, bir köşede Boran Kuzum ve Aybüke Pusat, diğer köşede ise Leyla Tanlar ve Mustafa Mert Koç duruyor.

Zerrin Tekindor kimdir?

Aşk-ı Memnu’ya neden benziyor?

Afişi bu haliyle gören takipçiler Aşk-ı Memnu’ya benzetti. Bu durumun nedeni, Aşk-ı Memnu’nun yönetmeninin de Şahin Tepesi’nin yönetmeni olan Hilal Saral’la bir ilgisi var mı bilemiyoruz ama onun tadında bir hikaye olacağı anlaşılıyor. Aşk-ı Memnu, Fatmagül’ün Suçu Ne?, Kuzey Güneş ve Kara Sevda gibi reyting rekorlarını elinde tutan dizilerin ödüllü yönetmeni Hilal Saral, yine dikkat çekecek bir diziye imza atacak gibi duruyor.

Dizide usta oyuncu Zerrin Tekindor’un olması da farklı bir heyecan veriyor. Tekindor, Aşk-ı Memnu’da da oyunculuğu ve karakteriyle çok konuşulan bir isim olmuştu.Söz dizisinden ayrılan Aybüke Pusat’ın yeni karakteri merakla beklenirken, Vatanım Sensin’den sonra Boran Kuzum da yeni dizisiyle ekrana geliyor.

Paramparça dizisinden mi esinlenildi ?

Cast çalışmaları uzun zaman süren dizinin bir başka benzeri olan da Paramparça dizisinde anne kızı oynayan Leyla Tanlar ve Ebru Özkan’ın yeniden aynı dizide buluşması oldu. Mustafa Mert Koç ise son dönemin dikkat çeken genç oyuncuları arasında yer alıyor ve Şahin Tepesi’ndeki performansı izleyiciler tarafından dört gözle bekleniyor.

Aralarında kavga olan iki ailenin gençlerinin imkansız aşkını konu alan Şahin Tepesi’nin senaryosunu Melek Gençoğlu ve ekibi yazıyor.

Dizinin yayın tarihi henüz belli değil. Kanalı ile ilgili kesin bir bilgi de yok ancak Kanal D olacağı konuşulmakta.

Şahin Tepesi oyuncuları

İşte yeni sezonun başarılı dizileri arasına girmeye aday olan Şahinler Tepesi’nin oyuncuları;

Zerrin Tekindor,

Esra Dermancıoğlu,

Boran Kuzum,

Aybüke Pusat,

Leyla Tanlar,

Mustafa Mert Koç,

Murat Aygen.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler