Ana SayfaÜnlülerŞahan Gökbahar Ateş Püskürdü!

İlgili Postlar

Şahan Gökbahar Ateş Püskürdü!

“HelpTurkey” kampanyasına destek veren Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah, Emre Kınay, Şevval Sam, Burcu Biricik, Murat Boz, Hazal Kaya ve Fazıl Say Yeni Asır Gazetesi ”Siz hangi ülkenin sanatçısısınız” başlığı ile haber yapınca Şahan Gökbahar tepki gösterdi. Detaylar haberimizde….

Acun Ilıcalı’dan Yangın Bölgesine 5 Milyon TL Yardım!

Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah, Emre Kınay, Şevval Sam, Burcu Biricik, Murat Boz, Hazal Kaya ve Fazıl Say gibi isimler “HelpTurkey” kampanyasına destek vermiş bir çok ünlü isim ise bu kampanyaya tepki göstermişti.

Siz ne vasıfla o insanları fişliyorsunuz?

Yeni Asır Gazetesi ”Siz hangi ülkenin sanatçısısınız” başlığı ile ünlü isimleri manşet yaptı. Şahan Gökbahar ise bu habere tepki gösterdi. Gökbakar, “İşte yok efendim ‘Help Turkey’ yazan isimleri fişlemeler, hedef göstermeler… ‘Siz nerenin sanatçısısınız…’ Siz nerenin gazetecisiniz? Siz hangi ülkenin basınısınız? Bir kendinize onu sorun önce! Siz hangi ülkede haber yapıyorsunuz? Siz hangi ülkede gazete çıkarıyorsunuz? Önce kendinize bunu sorun.

O insanların hepsi kıymetli insanlar. Türkiye’deki herkes gibi kıymetli insanlar. O insanlar bu ülkeye vergi veriyorlar. O insanlar, yaptıkları sanatla oyunculukla, müzikle, bu ülkede yaşayan insanların gönlünü hoş ediyorlar. Siz ne vasıfla o insanları fişliyorsunuz? Yok efendim ‘Help Turkey’ demiş. Hayırdır inşallah!

Bunda Ne Kötülük Var?

Ben size şöyle anlatayım. Bir ev düşünün, içinde bir aile yaşasın. Evin babası evde olmasın. Evin annesi de çocuklarla evdeyken yangın çıksın, kadın camı açıp, ‘komşular yetişin yangın var.’ demez mi? Der mi, demez mi? Der! Neden? Çünkü evin babası evde yok. Komşulardan yardım ister. İnsanlar ilk günlerde bu psikolojiye kapılmış olabilir.

Komşudan yardım istemek, dünyadan yardım istemek kötü bir şey mi? İnsanların evleri, ocakları, vatanları yanıyor diye, ‘komşular yetişin’ demiş olabilir. Bunda ne kötülük var? Siz nasıl bu insanları alıp da fişlersiniz?”  sözleri ile tepkisini dile getirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler