Ana SayfaDedikoduRüzgar Erkoçlar Dünya Evine Girdi!

İlgili Postlar

Rüzgar Erkoçlar Dünya Evine Girdi!

Cinsiyet Değiştiren Rüzgar Erkoçlar Dünya Evine Girdi

Cinsiyet değiştirme operasyonu sonrası erkek olan oyuncu Rüzgar Erkoçlar, iki yıldır birlikte olduğu Tuğba Beyazoğlu ile Sarıyer’de yapılan görkemli düğünle dünya evine girdi. .Çiftin bu mutlu günlerinde onlara şahitlik Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu yaptı.

Kırmızı Kurdele Bağlandı

Tiyatro ve sinema oyuncusu Rüzgar Erkoçlar, zor zamanlardan geçerek bugünlere geldi. Hikayesi büyük yankı uyandıran Rüzgar Erkoçlar bir çok operasyonun ardından büyük bir cesaretle bugünlere geldi. Rüzgar Erkoçlar iki yıldır nişanlı olduğu Tuğba Beyazoğlu ile bu akşam Sarıyer Bahçeköy’de gerçekleşen görkemli düğün ile evlendi. Çift, kapı açmama geleneğinden, davullu zurnalı gelin alma ve gelinin beline bağlanan kırmızı kurdeleye kadar geleneklere uygun bir düğün yaptı.

Düğün öncesi basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Erkoçlar, “Heyecanlıyım, çok fazla bir şey hissedemiyorum. Yarın falan farkına varacağız herhalde” derken Tuğba Beyazoğlu ise, yağan şiddetli bir yağmurun yağdığının söylenmesi üzerine, “Düğün bereketi diyelim. İnşallah evliliğimiz güzel gider, yağmurun yağması gibi bereketli ve huzurlu gider” dedi. Erkoçlar balayı soruları üzerine ise sinema çekimleri olduğundan balayına ilerleyen zamanda çıkacaklarını kaydetti.

Rüzgar Erkoçlar Dünya Evine Girdi
Rüzgar Erkoçlar Dünya Evine Girdi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler