Ana SayfaÜnlülerRasim Öztekin ile ilgili acı gerçek!

İlgili Postlar

Rasim Öztekin ile ilgili acı gerçek!

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden usta sanatçı Rasim Öztekin, dün son yolculuğuna uğurlandı. Nişantaşı’nda görüntülenen oyuncu Demet Akbağ, Öztekin hakkında çarpıcı bir açıklamada bulundu. Akbağ, “Kalbi zaten problemliydi. Bir de Covid-19 sebebiyle olması gereken bir ameliyatı da galiba ihmal etmiş” dedi

Tiyatro ve sinema oyuncusu Rasim Öztekin, geçtiğimiz pazar günü kalp krizi geçirdi.

Öztekin’e Beykoz Devlet Hastanesi’nde acil olarak müdahale edildi. Usta sanatçı, ardından da Dr. Siyami Ersek Hastanesi’ne nakledildi. Ancak Öztekin, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Acı haberi almasının ardından sosyal medyadan üzüntüsünü dile getiren ünlü oyuncu, Rasim Öztekin ile birlikte yer aldığı bu kareyi, “Çok canım yanıyor… Ne çok sevinç, ne çok anı, ne çok hüzün… Ah arkadaşım, ah yol arkadaşım, çok üzgünüm…” sözleriyle paylaşmıştı.

BU SAHNEYE BÖYLE ÇIKMAK İSTEMEZDİM

Dün pandemi kurallarına uygun gerçekleşen törene az sayıda kişi katılmıştı. Babasına veda eden Pelin Öztekin, gözyaşlarına hakim olamamıştı.

Öztekin, “Ben burada büyüdüm. Bu sahneye böyle çıkmak istemezdim. Onu çok seviyorum. Herkese çok teşekkür ederim” ifadelerini kullanmıştı.

ÇOK ÜZGÜNÜZ

Törene katılan Şevket Çoruh, “Çok üzgünüz, çok büyük bir ustayı kaybettik. Bugün de töreni için Orta Oyuncular Ses Tiyatrosu’ndayız. Herkesin başı sağ olsun. Ustamız, hocamız yıllarca tiyatroda oyunlarını seyrettiğimiz çok önemli bir abi. İlk duyduğumda çok üzüldüm, toparlayacağını düşünüyorduk ama bizim için de şok oldu” demişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler