Magazin Haberleri » Kültür ve Sanat » Müzik » Radyo D Türkiye turunda!

Radyo D Türkiye turunda!

Türkçe Pop şarkılarını sevenleriyle buluşturan Radyo D programcıları; Polat Labar, Sarı Şeker Sema ve Sunny Gaziantep, Mersin ve Adana yollarında… Radyo D, canlı yayın aracıyla Türkiye turunda! Yaz boyunca farklı illerde dinleyicileriyle buluşan Radyo D, şimdide farklı bir uygulamayla dinleyenleriyle buluşmaya hazırlanıyor, detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz.


Radyo D durmuyor!

Yaz boyunca farklı illerde dinleyicileriyle buluşan Radyo D, şimdide farklı bir uygulamayla dinleyenleriyle buluşmaya hazırlanıyor! Türkçe Pop’un adresi Radyo D, Türkiye turuna devam ediyor. Yaz boyunca farklı illerde dinleyicileriyle buluşan Radyo D, yine yollara çıkıyor….

Türkçe Pop şarkılarını sevenleriyle buluşturan isimler şimdide…

Radyo D canlı yayın aracıyla yola çıkan Radyo D programcıları Polat Labar, Sarı Şeker Sema ve Sunny, hem canlı yayınları bulundukları ilden gerçekleştirecek hem de sürprizlerle dinleyicilerle birlikte olacak.

Radyo D rotasını Mersin’e çevirdi!

Radyo D canlı yayın aracıyla yola çıkan Radyo D programcıları Polat Labar, Sarı Şeker Sema ve Sunny, hem canlı yayınları bulundukları ilden gerçekleştirecek hem de sürprizlerle dinleyicilerle birlikte olacak. 27 Aralık Çarşamba günü saat 07.00-10.00 ve 17.00-19.00 saatleri arasında Polat Labar Gaziantep’ten canlı yayınlarını gerçekleştirecek. Polat Labar, 28 Aralık Perşembe günü ise yine aynı saatlerde Mersin’de dinleyicileri ile buluşacak.

Radyo D Mersin’den Adana’ya geçecek!

Radyo D’nin sevilen isimleri Sunny ve Sarı Şeker Sema ise, 29 Aralık Cuma günü Polat Labar ile birlikte Adana’da olacak. Adana’da sabah 07.00’de başlayacak canlı yayınlar akşam 19.00’a kadar sürecek.

Mobilde de dinlenebiliyor!

Radyo D canlı yayın aracıyla yola çıkan Radyo D programcıları Polat Labar, Sarı Şeker Sema ve Sunny, hem canlı yayınları bulundukları ilden gerçekleştirecekleri programlarına Radyo D’ye Gaziantep ve Mersin’de 104, Adana’da 104.4 frekansından erişilebilecek. Ayrıca Türkiye’nin dijital radyo platformu radyonom.com’dan ve Radyonom mobil uygulalamalarından da Radyo D’de rahatlıkla dinlenebilir.

Radyo D Hakkında;

Radyo D, Doğan Medya Grubu’na bağlı Türkiye’de yayın yapan radyo istasyonu. R1 ulusal radyoyayıncılık lisansıyla, Türkçe pop müzik tarzında yayın yapmaktadır. Türkiye’de 31 merkezde FM bandından, Türksat 4A uydusundan D-Smart 640. Kanaldan ve internet üzerinden dinlenebilmektedir.


   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İrem Arabacılar

Avatar

İlginizi Çekebilir

Betül Demir'den Akustik Yorum..

Betül Demir’den Sezen Aksu Şarkılarına Akustik Yorum..

Türk pop müziğinin en başarılı yorumcuları arasında olan ünlü sanatçı Betül Demir’in ‘AKUSTİKA’ adını verdiği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir